Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 6 z 18 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Autor RE: Sex po zdradzie
iza-_28
Użytkownik Postów: 157
Uzależniony

Miejscowość: West Midlands

Data rejestracji: 23.08.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-10-2011 18:13
Kurkowa- czy mam rozumieć, że zdradę partnera bierzesz na siebie?
Czy Ty jesteś jej winna?. Z drugiej strony nie chcesz jej wybaczyć.

Wspominając częstotliwość i jakość naszego seksu to wcale się mu nie dziwię, że poszedł w bok. Seksu między nami nie było od miesięcy

Nie mogę uwierzyć, że to napisałaś. Muszę to ogarnąć ale nie jestem pewna czy będę potrafiła.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Sex po zdradzie
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 26-08-2019 05:01
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
szpilka
Użytkownik Postów: 11
Małomówny

Miejscowość: wielkopolska

Data rejestracji: 16.08.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-10-2011 18:15
Może nie dosłownie się zgadzam z Rbit, ale z jednym na pewno-brak seksu tez jest jedną z przyczyn zdrady. I w wielu przypadka moze to być jedyna przyczyna. Ja nie wiem naprawdę, co sobie wyobraża kobieta, która np miesiącami nie kocha się ze swoim męzem, który w koncu przeciez jest FACETEM. Mężczyzna pozbawiony w związku małżeńskim seksu nigdy nie bedzie do konca szczęliwy i jesli ktos mysli inaczej, to niech zmieni tok rozumowania
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-10-2011 18:30
liliand1
Pisałem już to wcześniej i jeszcze raz powtórzę: dla mnie związek bez seksu, to nie związek. A nie ma związku, nie ma zdrady. Gdyby mnie ktoś próbował zmusić do celibatu, bo mu "się nie chce" to na 100% poszukałbym seksu gdzie indziej. I to nie byłaby w żadnym wypadku moja wina, a jedynie tej osoby, która próbowała mnie zmusić do życia wbrew moim potrzebom.

A pani Kurkova może napisze jak próbowała zmienić to "nie chce się", ile razy była u seksuologa?
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
rekonstrukcja
Użytkownik Avatar Użytkownika

Redaktor

Miejscowość: Twój Komputer

Data rejestracji: 12.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-10-2011 19:17
Rbit!

Zrozum, o formę Twojej wypowiedzi mi chodzi, nie o jej meritum.
Zobacz, jaka JA teraz porządna jestem, "słów" nie używam, pięknie się wypowiadam, nikomu nic brzydkiego nie mówię... Ba, nawet niegrzecznym chłopcom grzecznie uwagę zwracam, żeby się kulturalnie zachowywali ? Widzisz ? Zgadnij , kto mnie tak ku**wa, wytresował ?!? Tylko ciiiiiiiii, bo znowu mnie namierzą i stąd wy**********!smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-10-2011 20:03
liliand1
a bo ja już taki kawał ch... jestem, że mówię bez owijania w bawełnę smiley
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
rekonstrukcja
Użytkownik Avatar Użytkownika

Redaktor

Miejscowość: Twój Komputer

Data rejestracji: 12.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-10-2011 20:10
Rbit

Łatwo Ci mówić bez owijania....bo nie jesteś na cenzurowanym.smiley
Taki cwany niebyłbyś na moim miejscu...
Założymy się , które z nas zaraz oberwie ?smiley
kurkova
Użytkownik Postów: 24
Małomówny

Data rejestracji: 19.09.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-10-2011 11:01
iza-_28 napisał/a:
Kurkowa- czy mam rozumieć, że zdradę partnera bierzesz na siebie?
Czy Ty jesteś jej winna?. Z drugiej strony nie chcesz jej wybaczyć.

Wspominając częstotliwość i jakość naszego seksu to wcale się mu nie dziwię, że poszedł w bok. Seksu między nami nie było od miesięcy

Nie mogę uwierzyć, że to napisałaś. Muszę to ogarnąć ale nie jestem pewna czy będę potrafiła.

Nie biorę całej winy na siebie (na siłę go do jej łóżka nie wpychałam), ale mam świadomość, że się do tej jego zdrady pośrednio przyczyniłam. Facet który nie ma w domu seksu miesiącami a jak chce to ciągle słyszy "nie" raczej nie odmówi dobrej znajomej, która sama nogi przed nim rozkłada.
I tu zaczyna się paradoks. Rozumiem, dlaczego mnie zdradził (potrzeba seksu i potrzeba inicjatywy ze strony kobiety) ale wybaczyć mu tej zdrady nie potrafię. smiley Wiem, że brzmi to jakbym była nieźle stuknięta. Może jestem, ale liczę, że może z czasem jakoś się z tym pogodzę. Teraz może to wszystko jest za świeże (dowiedziałam się o jego zdradzie 4 m-ce temu - a zdrada miała miejsce 3 lata temu) i po prostu z czasem minie szok i pogodzę się, że jak to w wielu przypadkach facet szuka poza domem tego czego mu w domu brak.

a co do seksuologa i "nie chce mi się" to informacja o seksie pozamałżeńskim mojego m był chyba najskuteczniejszą formą terapii smiley
teraz bardzo zależy mi, żeby pokazać mu co miał/ma pod nosem

Strona 6 z 18 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info