Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 5 z 18 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Autor RE: Sex po zdradzie
Storczyk
Użytkownik Avatar Użytkownika

Uzależniony

Data rejestracji: 29.01.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-06-2011 14:37
W trakcie zdrady mój mąż był często "niedysponowany" - no ale nie ma się co dziwić - skoro się wyeksploatował u kurewny .....smiley A wtedy ja naiwna nie przyjmowałam oczywistych faktów i myślałam, że to z nerwów i przepracowaniasmiley
A po wszystkim nie mam problemu z bliskością. Z jednym wyjątkiem - czasami w trakcie spojrzę na jego przymknięte oczy i zastanawiam się czy nie myśli przypadkiem o niej. I oczywiście zastanawiam się na ile pozwalali sobie w łóżku?? Boże jak chciałabym mieć bardziej przyziemne problemy...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Sex po zdradzie
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 27-03-2019 04:06
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
leszek63
Użytkownik Postów: 96
Stały bywalec

Data rejestracji: 12.06.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-06-2011 21:13
Gdy dłuższy czas byłem w domu (jeszcze niczego nie świadomy)żona raczej nie była chętna,była zmęczona,albo słyszałem:znowu masz chęć?Raczej odwalała robotę i zaraz zasypiała.Zdażał się też taki prawdziwy sex gdy wracała póżno wieczorem ale to była-jak się póżniej dowiedziałem- raczej poprawka po kochasiu który nie umiał jej zadowolić-fajnie co ?Wyybraż sobie Storczyk że podejżewałem siebie że jestem sexoholikiem no bo ja chcę a żona nie no więc coś jest nie tak -brałem winę na siebie.Jezeli chodzi o dzis to mam ile chcę i jak chcę... Tylko tak jak Storczyk,z tą różnicą że ja prawie zawsze w trakcie pomysle jak to robili,i o kim myśli w tej chwili moja zona ...
kermit

Nowy

Data rejestracji: 08.06.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-06-2011 00:18
No u mnie, paradoksalnie jakość TYCH USŁUG wzrosła.Ale Zona cały czas była podenerwowana. Eh... tlumaczyłem to ZNP, albo problemami w pracy. Ale widać po Waszych odpowiedziach; człowiek do człowieka nie podobny. A powiem, że pragnałbym się teraz kochac, nie pieprzyć (nawet w najlpeszym stylu), ale kochać.Byle jak , ale KOCHAĆ, z całym przynależnym inwentarzemsmiley
mutori
Użytkownik Postów: 19
Małomówny

Data rejestracji: 23.06.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-06-2011 15:27
Dokłądnie - w przypadku każdej osoby jest zawsze trochę inaczej... Ja bardzo męczyłam się kochając się z moim facetem, którego zdradę odkryłam. często zmuszałam się do pójścia z nim do łóżka - aby sprawy były "takie jak kiedyś", żeby wszystko wróciło do normy...szybko jednak zorientowała się, że robię to po prostu wbrew sobie, że czuję się potem brudna i sponiewierana.
kurkova
Użytkownik Postów: 24
Małomówny

Data rejestracji: 19.09.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-10-2011 16:51
Zdrada mojego m była zwykłym wyżyciem się seksualnym. Wspominając częstotliwość i jakość naszego seksu to wcale się mu nie dziwię, że poszedł w bok. Seksu między nami nie było od miesięcy. A jak był to bardzo bardzo kiepski. Szczerze mówiąc nie chciało mi się. Mój m bardzo lubi inicjatywę kobiet w tym zakresie no i znalazła się taka co mu tyłek pod nos podstawiła. Jego dawna przelotna dziewczyna. Spotkali się przypadkowo, wymienili telefony, mieli potem iść na kawkę ale w oststniej chwili zadzwoniła do niego, że nie chce jej się z domu wychodzić więc może do niej wpadnie. No i wpadł smiley Była tak bezpośrednia w swoich oczekiwaniach, że otworzyła mu drzwi w bieliźnie. Ucieszył się chłopak, że panna tak inicjatywe przejęła. No i potem latał do niej jeszcze 4 czy 5 razy. Ale jak zaczęła mu miłość wyznawać to się wystraszył i dał dyla. Mi tłumaczył, że nie po to do niej chodził.
No i teraz mam zagwozdkę. Bo tak z jednej strony mam do siebie pretensje bo u nas sexu nie było wiec chłopak wyposzczony był. Z drugiej strony latał do niej parę razy po ten sex i zdradzał. Fizycznie. Zupełnie nie wiem czy będę potarfiła taką TYLKO fizyczną zdradę wybaczyć.

Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-10-2011 17:13
kurkova
Szczerze mówiąc, to taką kobietę jak Ty też bym zdradził. Nie uważam, żebyś miała mu co wybaczać, bo sama go wepchnęłaś między nogi kochanki. Raczej bym się zastanawiał czy on Ci wybaczy te miesiące postu.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
rekonstrukcja

Redaktor

Miejscowość: Twój Komputer

Data rejestracji: 12.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-10-2011 18:40
Rbit
Wiesz, że Cię chłopaku lubię, ale...Zastanów się, co Ty napisałeś ?!
Zespół napięcia przedmiesiączkowego masz, czy co? Idź na siłownię, wyżyj się.smiley Ale najpierw przeproś Panią Kurkovą , bo to było niesmaczne.:|
Strona 5 z 18 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info