Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 4 z 18 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Autor RE: Sex po zdradzie
mona_m1
Użytkownik Avatar Użytkownika

Małomówny

Miejscowość: Łódź

Data rejestracji: 17.11.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-06-2011 13:48
ThisIsMe - miałam podobnie - to chyba jakaś lokalna przypadłośćsmiley
Kiedy się dowiedziałam o zdradzie , zamiast poczuć obrzydzenie - w końcu logika tak podpowiada - poczułam wielką potrzebę fizycznej bliskości . Małżonek był w szoku , ale chyba usatysfakcjonowany - zresztą myślałam o swojej satysfakcji i swoich potrzebach, nie o nim . Cóż , z perspektywy czasu mogę powiedzieć , że sfera seksu dawała mi namiastkę bliskości , której wtedy tak potrzebowałam.
A teraz , po miesiącach - jest trochę inaczej. Mam potrzeby , ale chciałabym ,żeby on się starał i zabiegał.
Czasem mam wrażenie ,że role się odwróciły i jestem karana za czas , kiedy to ja nie bardzo miałam ochotę...
8447578 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Sex po zdradzie
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-01-2019 05:11
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
lola76

Nowy

Data rejestracji: 04.06.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-06-2011 21:26
A ja postanowilam wyeksploatowac mojego niewiernego, za każdy numerek z kochanką 100 ze mną. I tak w zasadzie od momentu kiedy się dowiedzialam, że ma kochanke. Czsami tylko piszczy cos cichutko, że go do zawału doprowadze.... hahaha
Wyślij Prywatną Wiadomość
leszek63
Użytkownik Postów: 96
Stały bywalec

Data rejestracji: 12.06.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-06-2011 22:14
Zgadzam się z Tobą Mona i z Tobą Lola dlaczego kochankowie i kochanki naszych zon i mężów mają być zadowolone z życia erotycznego a my zdradzeni mamy usychać ?smiley
kermit

Nowy

Data rejestracji: 08.06.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-06-2011 13:10
Dobro trochę przeskoczę temat. Napiszcie jak to było u Was. W trakcie trwania zdrady - sex z pratnerem był lepszy czy gorszy, bywał częściej czy też umarł śmiercią naturalną? U mnie było lepiej - w sensie bardziej dziko. Moja partnerka zaczynała mieć większy apetyt, wnosiła szereg pomysłow - które wcześniej były nie do pomyślenia. Mnie to cieszyło, ale gdy odkryłem smsy dodałem 2 do 2.
widoczna

Uzależniony

Data rejestracji: 06.04.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-06-2011 17:17
kermit u mnie nie był wcale lepszy może momentami to był taki dziki seks ale potem zaczęło umierać coś i się skończyło dziś nie wyobrażam sobie żeby on nawet mnie pocałował, o nie
nieszkodami
Użytkownik Postów: 24
Małomówny

Data rejestracji: 06.06.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-06-2011 08:08
Oj, podziwiam Was- mnie do tej pory robi się niedobrze, gdy pomyślę, że mógłby mnie były dotknąć. Miałam pakiet na wyłączność-gdy zdrada wyszła na jaw-zablokowałam się emocjonalnie i seksualnie. Brrrrrrrrrrrrrr. na samą myśl.
lola76

Nowy

Data rejestracji: 04.06.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-06-2011 13:48
A ja wychodzę z założenia, że nie ja mam cierpieć bo to nie ja dałam dupy mówiąc kolokwialnie.... Dlatego patrze na niewiernego z wyższością i nie mam problemu ze sobą, bo to nie ja mam problem... ja jestem atrakcyjna, silna, niezależna, mam poczucie włsnej godności i wartości, tylko on był słaby, nie mial szacunku do siebie samego, probowal sie dowartosciowac posuwaniem lafiryndy.... zatem teraz on ma mnie zadowalac, przepraszac, nosic na rekach, starac sie stworzyc mi nowa jakosc zycia zebym byla szczesliwa do konca zycia,.... a sex jest jedną z tych rzeczy, która daje szczescie.....
Strona 4 z 18 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info