Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 2 z 2 < 1 2
Autor RE: Jak sie zachowywac gdy podejrzewam zdradę?
Romanos
Użytkownik Postów: 31
Stały bywalec

Miejscowość: Bydgoszcz

Data rejestracji: 21.02.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 26-09-2020 18:50
Kogo (i dlaczego) mamy nie oceniac?
Na stronie glownej jest (chyba niebieski) przycisk: "dodaj zdrade".
Jesli mozesz i chcesz to w ten sposob opisz Wasza historie. Befzie latwiej z Toba rozmawiac.

Post doklejony:
Znaczy tfu! 😂
Przycisk nosi nazwe: "Dodaj swoja zdrade"...
Edytowane przez Romanos dnia 26-09-2020 18:52
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Jak sie zachowywac gdy podejrzewam zdradę?
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-04-2021 06:09
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
adamalterego
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Data rejestracji: 28.12.20

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-12-2020 12:27
Powiem wam szczerze,
Byłem w takim związku że dziewczyna miała swoje przejścia przed naszym poznaniem, znałem jej sekrety i odciąłem ja grubą kreską. Niestety chwile po zejściu się razem odkryłem że wróciła do nawyku. Szukała sponsora na portalach tego typu i z jej uroda nie było to trudne. Mimo to cały czas dawałem jej szanse (nie widziała że wiem), pokazywałem jak może wyglądać życie wspólne z dziećmi, zabierałem do teatru, na wyjazdy do SPA, otaczałem czułością, opieką i uczuciami. Niestety dla niej okazało się ważniejsze trzymanie swoich sekretów. Pomimo tego że postanowiłem sobie poradzić, odciąłem kreską i czekałem na jej ruch. Były 2 szanse, 2 rozmowy, w których kategorycznie się wypierała tego co robi. Nie wiem czy był to problem natury psychicznej, czy braku pieniędzy (pracę miała ale jak się okazało była ona taka jak się domyślacie). Dach nad głową miała, o pieniądzach nie musiała myśleć a mimo to wybrała że się wyprowadzi ze swoim synem.
Sami oceńcie, może było coś nie tak ze mną? Może z nią? Ze swojego punktu widzenia była ona osobą wrażliwą a mimo to dalej chciała ciągnąć swoje podwójne życie.
Nie popełnicie mojego błędu.
Dzisiaj zostałem sam ze skrzywioną psychiką.
niespokojna
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Data rejestracji: 29.12.20

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-12-2020 23:13
Cześć, potrzebuję pomocy. Dowiedziałam się, że mąż ma założone konto na tinderze i sympatii. Boli... nie mam żadnych dowodów na nic. Chociaż ostatnio traktuje mnie bardzo źle i wszystko mu zaczęło przeszkadzać. Czy istnieje możliwość odzyskania danych logowania lub czy jest moiwość włamania się na takie konto? Muszę wiedzieć i być pewna czego tam szuka... chociaż i tak się domyślam a serce mi pęka...
aster
Użytkownik Avatar Użytkownika

Stały bywalec

Data rejestracji: 15.02.19

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-12-2020 05:53
Przede wszystkim swoim zdrowiem psychicznym i podniesieniem swojej wartości się zajmij, po prawej stronie masz 34 kroki jak odzyskać pewność siebie w oczach partnera, posłuż się niektórymi z tych punktów (wybierz te, które będą Ci przydatne).
Jeśli chcesz uzyskać jakieś informacje o możliwości włamania się na konto itp. to opisz w zakładce dodaj zdradę (nawigacja -> dodaj zdradę), więcej odpowiedzi tam uzyskasz od userów.

trudno jest łatwo żyć
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info