Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Autor RE: Zostałem zdradzony, tak jak każdy na tym forum
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-12-2019 23:59
No i nie ukrywajmy, samotne kobiety idą tam by być podrywane.

Na licytację idą, jak szynki na allegro. To musi być trauma, jak impreza mija a ja niczyja smiley Dlatego towar wystawia się regularnie do skutku, aż ktoś się zlituje smiley Ktoś wie, kto na tych łowach jest zwierzyną a kto prawdziwym myśliwym? smiley

A nawet zakonnica gdyby tak sama chadzała po imprezach z wesołymi koleżankami pewnie by w końcu uległa, któremuś amantowi Czarusiowi.

Do klasztoru wbiega zziajana młoda zakonnica....prosto do przeoryszy:
- Matko przełożona, matko przełożona, ..zgwałcili mnie, co robić?
- Zjedz cytrynę - odpowiada przeorysza
- Pomoże ???
- Pomoże... przynajmniej ten uśmiech Ci z twarzy zniknie smiley

W moim odczuciu Twoja żona już zasmakowała śmietanki z innego źródełka i już jej nie upilnujesz.

Trzeba pilnować i trzymać w nieświadomości i niepewności najdłużej, jak tylko się da, bo jak już któraś zobaczy, że istnieją większe źródełka niż te 5 cm i z większą ilością śmietanki, to już nie wróci smiley

Jej koleżanki oczywiście będą jej pomagać i ją kryć. Bo mąż tyran uwięzić ją chce w domu z dziećmi.

nikt nie jest niczyją własnością, niech sam sobie w domu z dziećmi siedzi jak lubi, to baba w związku rządzi nie głupi chłop, który ma tylko jedno w głowie , zboczeniec smiley

Takie chodzenie bez partnera, niestety często kończy się znalezieniem sobie kogoś innego.

Jeśli ktoś szuka to znajdzie, szukajcie a znajdziecie, czy jakoś tak
šukat - po czesku to kopulować, bardzo delikatnie mówiąc smiley

Mi w pamięci tkwi przypadek Marty Kaczyńskiej, która po 5 latach powiedziała swojemu dotychczasowemu partnerowi, że już nie jest jej partnerem, bo ma nowego faceta. No i nie jest ojcem jej córki, na co przedstawiła badanie DNA i wystapiła o zaprzeczenie ojcostwa.

No i ciekawe, kto jej takie pragmatyczne normy moralne wpoił ? smiley

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia

Edytowane przez Yorik dnia 31-12-2019 00:34
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info