Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Autor Zostałem zdradzony, tak jak każdy na tym forum
Kazuya26
Użytkownik Postów: 5
Nowy

Miejscowość: Wronki

Data rejestracji: 19.12.19

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-12-2019 23:21
Witam.do póki temat zdrady był mi obcy do puty nie znałem tego forum.
A więc z żoną jesteśmy razen od 10lat. Mamy Trójkę dzieci, 7p, 6l i 1l. dotychczas zylismy bez ślubu ale w październiku 'zalegalizowalismy', nasz związek bo stwierdziliśmy że i tak już na zawsze będziemy razem, kochamy się nad życie i nikt nas nie rozlaczy itp.
Kubeł zimnej wody przyszedł po pół roku w maju jak starszy syn zaczął mówić że jakiś Pan dzwoni do mamy, że w nocy mama z jakimś wujem rozmawia itp. Zadziałałem, pierwsze zainstalowalem na tel żony odpowiednie oprogramowanie z którego się dowiedziałem o 6 spotkaniach, tym jednym u mnie w domu, oczywiście jak byłem w pracy, i o jakiejś tajemnicy o której nikt nie mógł się dowiedzieć bo ten owy wuja też miał żonę i Trójkę dzieci. Może popełniłem błąd i wylozylem karty na ławę zamiast poczekać na rozwój sytuacji, ale byłem tak roztrzesiony że nie mogłem czekać bna rozwuj sytuacji, ale wtedy dowiedziałem się że owy wuja uwiodl moja żonę, ale tylko się całowałi, ale sexu nie było według mojej żony. Nie wiem czy to tylko czy aż ale mija już ponad pół roku aja po ich rozmowach w to nie wierzę, jak również nie wierzę żonie, kocham ją a jednocześnie nienawidzę. Jestem z nia ze względu na nasze dzieci, tak to sobie usprawiedliwiam.
Jak czytam to forum to schemat był ten sam, obwinianie mnie, płacz, łzy, proszęnie o wybaczenie. Już tak dalej żyć nie mogę bo czuje ze to nigdy nie minie i mnie przerasta. Terapia, ok ale po co mi to?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Zostałem zdradzony, tak jak każdy na tym forum
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-02-2020 04:30
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zostałem zdradzony, tak jak każdy na tym forum
aster
Użytkownik Avatar Użytkownika

Małomówny

Data rejestracji: 15.02.19

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-12-2019 06:01
Dom, dzieci, mąż przecież to taka rutyna, dzień w dzień to samo i pojawia się on, z którym tak wspaniale czas płynie no i odpłynęła.
Jasno musisz określić granice w waszym małżeństwie bo Twoja małżonka stanowczo je przekroczyła. Tylko się całowali... to i tak daleko zaszli a co byłoby dalej?

trudno jest łatwo żyć
poczciwy
Użytkownik Postów: 90
Stały bywalec

Data rejestracji: 25.08.17

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-12-2019 13:08
Pytanie jakie miałeś cele i założenia. Jeśli nie widzisz możliwości trwania w tym małżeństwie to faktycznie za szybko się ujawniłeś, mogłeś zbierać dowody aby zakończyć małżeństwo z uznaniem jej winy.
Jeśli jednak chciałbyś ratować relację to nie ma to w sumie większego znaczenia.
Istotniejszym jest jaka jest postawa żony?Od tego uzależniałbym dalsze kroki.
Piszesz, że minęło pół roku. Co się w międzyczasie wydarzyło? Jak dziś wygląda relacja Wasza i z kochankiem? To dość istotne.
W jej zapewnienia, że tylko się całowała raczej nie uwierzyłbym. Zresztą jest to sprawa drugorzędna tak naprawdę.
Efekt i tak jest ten sam.

"To ludzie ludziom zgotowali ten los.."
Kazuya26
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-12-2019 11:28
po zaglebieniu się w temat zdrady człowiek widzi jak schemat jest podobny, człowiek nie dowierza że mogło go to spotkać, myśli że to nie prawda, chciał by cofnac czas, nie dowierza bo przecież tak bardzo się kochamy, mówimy codziennie sobie o tym, codzienne całusy i przytulania a tu takie coś. Człowiek chce skończyć z sobą ale ogarnia się i myśli przecież mam Trójkę dzieci dla których warto żyć. Tak więc schemat jest ten sam.
Padło tu pytanie co chciałem osiągnąć tym, nie wiem bo to w nerwach było, również w tym stanie powiadomilem żonę owego wuja, to dowiedziałem się że jak nie mam twardych dowodów to mam dać spokój bo skończy się na policji o nekanie.
Tak więc wiem że żona mnie zdradziła, nie mam na to 100% dowodu ale to całowanie było jako *mniejsze zło* bo dokładnie czytałem po co chce przyjechać. Wiem że nigdy już jej nie zaufam bo wiem jak klamala, mieszkamy na małym osiedlu na którym wszyscy się znają i o nie których sprawach dowiedziałem się od zyczliwych, sprawach których żona mówiła że nię prawda, dowiedziałem się jak dobrze umie kłamać, a myślałem że umiem odróżnić prawdę od fałszu. Minęło pół roku a ja ciągle nie mogę jej wybaczyć, chce owszem ale coś mi mówi że ona jest nic nie warta i już stracona dle mnie, kocham ją tak jak zawsze, ona mnie zapewnia że tez,
Zapewnia że skończyła tamta znajomość dzień przed tym jak się dowiedziałem, i myślała że nigdy to sie nie wyda.
Chyba Najbardziej boli mnie nie ta zdrada fizyczna tylko to że tak codziennie mi powtarzała że mnie kocha, jaka to zazdrosna nie jest a tylko czekała jak wyjdę aby zadzwonić do owego wuja lub się z nim spotkać.
Mówią że czas leczy rany, zobaczymy bo wydaje mi się że dopiero będzie dobrze jak w końcu żona mnie przekona że to już wszystko
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-12-2019 15:24
Jak to żona cię przekona ? To chyba powinno być ostatnie na czym powinieneś się opierać, skoro nie odróżniasz fałszu.
Sam widzisz, jeśli nie masz dowodów, to sprawy nie ma. Wrócimy do rozmowy jak udowodnisz smiley Umawiał byś się z kimś na bzykanko by potem się tylko całować ? Odwrotnie to jeszcze jest możliwe.
Współczujemy ci bardzo, bo wiemy jak się czujesz gdy zaczynasz zauważać swoją naiwność i to jak bardzo nie znasz tej drugiej osoby. W jej przypadku nawet jak zaproponujesz związek otwarty, to się nie zgodzi a i tak będzie cię oszukiwać.
Dla niektórych życie w zakłamaniu na swoją korzyść jest czymś oczywistym. Nie wiedząc o tym, taką samiczkę sobie wybrałeś.
Jej nie można oszukiwać, ona może, bo uważa się za sprytniejsza od ciebie, wie jak mieć nad tobą władzę i jakim zludzeniem miłości się zadowolisz.

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia
Kazuya26
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-12-2019 20:06
Może źle się wyraziłem z tym przekonaniem mnie bo nie potrafię już jej uwierzyć i zaufać po tych wszystkich kłamstwach jakie usłyszałem. Mówilem to samo że koleś się chce z nią kochac a oni się tylko caluja, jeszcze jak żona stwierdziła że zmusił ja do tego, że wolała się całować jak miał by ją zgwalcic. Może uwierzył bym w to jak by zaczęła od tego w maju jak sprawa wyszła a nie teraz w grudniu mi to mówi. Ogólnie wiem że ta rozmowa do niczego nie prowadzi ale skoro jest takie forum to można opisać co człowieka w życiu może spotkać.
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-12-2019 03:18
jeszcze jak żona stwierdziła że zmusił ja do tego, że wolała się całować jak miał by ją zgwalcic.

To jest normalnie kawał roku smiley

Ogólnie wiem że ta rozmowa do niczego nie prowadzi ale skoro jest takie forum to można opisać co człowieka w życiu może spotkać.

już doprowadziła;

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info