Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Autor Zdradzona 3 miesiące po ślubie
Acia
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Miejscowość: Ruda Śląska

Data rejestracji: 13.03.19

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-03-2019 16:42
W związku jestem prawie 13 lat, w październiku ubiegłego roku pobralismy się. W listopadzie mąż pojechał do sanatorium, poznał tam kobietę z którą Mnie zdradził. Zrobił to w styczniu, kiedy ja byłam w sanatorium. Oszukiwał mnie przez 3 miesiące. Zdradę odkryłam przypadkie, nagrałam ich rozmowę na dyktafon. Przyznał się, wywaliłam go z domu. Zdradził mnie 2 gi raz. Pierwszy raz był 9 lat temu. Obiecał wtedy że nigdy więcej tego nie zrobi,zrobił I to świadomie. Był mnie odwiedzić w sanatorium a później pojechał do niej. Za tydzień powtórka, zniknoł na cały weekend, pisałam, dzwoniłam, prosiłam żeby się odezwał. Napisałam nawet do tej kobiety, która rzekomo była tylko przyjaciółką, zapewniała mnie ze nic ich nie łączy, że go tam nie ma, jak się okazało siedział wtedy obok niej i mieli ze mnie nie zły ubaw. Był z nią nawet dzień przed moim powrotem z sanatorium. Teraz twierdzi że kocha tylko mnie, że żałuje, wysyła kwiaty, pisze smsy. Kocham go.... Czy wybacz?? Pewnie z biegiem czasu tak. Czy zapomnę.... Chyba nie. Czy zaufam? Napewno już nigdy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
Zdradzona 3 miesiące po ślubie
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-07-2019 00:03
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info