Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Autor Minął rok
Darcy
Użytkownik Postów: 3
Nowy

Miejscowość: Gliwice

Data rejestracji: 20.01.19

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-01-2019 06:15
Witam po roku wszystkich ponownie. W zeszłym roku opisałam tutaj cały wątek zdrady mojego małżonka. Niestety zapomniałam pod jakim było to Nickiem więc musiałam założyć nowe konto. Nadal jesteśmy małżeństwem chodzimy na terapię małżeńską. Mąż bardzo się zmienił, żałuje tego co zrobił. Mi natomiast jest ciężko się pozbierać. Ciągle wszystko wraca. Raz jest lepiej a raz gorzej. Najgorsze jest to że moje poczucie wartości bardzo spadło. On zamienił mnie na kobietę starszą I do tego brzydką 😞. Czasami mam wielką ochotę się na nim zemścić. Do tego jeszcze jego rodzina jest przeciwko mnie. Zdecydowałam się na indywidualną terapię bo niestety nie radzę sobie z tym wszystkim 😞
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Minął rok
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 25-05-2019 02:52
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Minął rok
poczciwy
Użytkownik Postów: 62
Stały bywalec

Data rejestracji: 25.08.17

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-01-2019 07:27
Fajnie, że z jakimś stopniu Ci się udało, ale poniższy tekst
On zamienił mnie na kobietę starszą I do tego brzydką

świadczy o tym, że też trochę pokory Ci brakuje.
A gdyby ta kobieta była długonogą piękną 20-latką byłoby Ci łatwiej?
Co wówczas byś napisała?

"To ludzie ludziom zgotowali ten los.."
kobieta33
Użytkownik Avatar Użytkownika

Uzależniony

Miejscowość: świętokrzyskie

Data rejestracji: 31.01.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-01-2019 07:48
Witaj
To tylko rok, spokojnie emocje powoli opadną. Z czasem przestaniesz się zastanawiać dlaczego z nią - starszą i brzydką. Może nawet lepiej😉 bo co by było gdyby zdradził z młodszą i ladniejszą 😎
Mój mąż też zdradził mnie ze starszą i to o 15 lat od niego kobietą, czy brzydszą - rzecz gustu. Ja już jestem po zdradzie przeszło 8 lat, ta pani wogole nie zaprzata mi głowy. Kiedyś i dla Ciebie ta kobieta stanie się obojętna smiley

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka: Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział: Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec - Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.
hurricane
Super Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: Śląsk

Data rejestracji: 08.08.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-01-2019 08:17
Rok to jest nic, naprawdę.
Oczywiście trzeba szukać pomocy i terapia jest dobrym wyjściem, ale trzeba się przede wszystkim nastawić na cierpliwość, bo demony wracają nawet po kilku latach.
A co oceny kochanki - nie ważne jest czy starsza, czy młodsza, ładniejsza czy nie, chociaż to pojęcie względne, po prostu INNA niż Ty.
Nie ma się nad tym co roztkliwiać.

"...No matter how many deaths that I die, I will never forget..."
Darcy
Użytkownik Postów: 3
Nowy

Miejscowość: Gliwice

Data rejestracji: 20.01.19

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-01-2019 08:20
poczciwy napisał/a:
Fajnie, że z jakimś stopniu Ci się udało, ale poniższy tekst
On zamienił mnie na kobietę starszą I do tego brzydką

świadczy o tym, że też trochę pokory Ci brakuje.
A gdyby ta kobieta była długonogą piękną 20-latką byłoby Ci łatwiej?
Co wówczas byś napisała?

Może I brakuje pokory, po prostu ciężko mi to rozumieć.
Wydaje mi się że gdyby była ładna to łatwiej byłoby mi to rozumieć, że znalazł młodszą, chudszą, ładniejszą. Ja zawsze od niego słyszałam, że jestem gruba, nigdy ni nie powiedział, że jestem atrakcyjną. A tutaj taka wymiana 😞

Post doklejony:
kobieta33 napisał/a:
Witaj
To tylko rok, spokojnie emocje powoli opadną. Z czasem przestaniesz się zastanawiać dlaczego z nią - starszą i brzydką. Może nawet lepiej😉 bo co by było gdyby zdradził z młodszą i ladniejszą 😎
Mój mąż też zdradził mnie ze starszą i to o 15 lat od niego kobietą, czy brzydszą - rzecz gustu. Ja już jestem po zdradzie przeszło 8 lat, ta pani wogole nie zaprzata mi głowy. Kiedyś i dla Ciebie ta kobieta stanie się obojętna smiley

Jesteś nadal z mężem ?
Edytowane przez Darcy dnia 21-01-2019 08:37
kobieta33

Uzależniony

Miejscowość: świętokrzyskie

Data rejestracji: 31.01.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-01-2019 17:18
Tak

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka: Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział: Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec - Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.
Mazuta

Małomówny

Miejscowość: Pabianice

Data rejestracji: 23.08.17

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-01-2019 18:20
Raczej nigdy nie zrozumiesz dlaczego z nią, dlaczego wogole to zrobił. A nie zrozumiesz bo nie jesteś nim. Teraz czeka cię ciężka praca nad sama sobą. A demony no cóż, 2 lata po nadal są ale powoli uczę się jak z nimi walczyć. Co jest silniejsze od nich. Więc głowa do góry będzie tylko lepiej ale musisz znaleźć w sobie siłę.

Pewnego dnia pojawi się ktoś....
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info