Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 15 z 17 << < 12 13 14 15 16 17 >
Autor RE: Odbudowa związku po zdradzie, czy zdrajca ma jakieś prawa???
Rozalia
Użytkownik Avatar Użytkownika

Stały bywalec

Data rejestracji: 30.08.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-12-2018 13:50
MSZ,
Masz swój punkt widzenia i dobrze. Masz rację, że każdy inaczej odczuwa i ma inny odbiór i przemyślenia, ale cała moc tego portalu na tym właśnie polega. Ludzie są na różnych etapach, są po prostu inni, i mówiąc za siebie cenię każdy komentarz i ten klepiący po ramieniu i ten rugający za bezmyślność. I tak w swoim życiu wykorzystam to, co się u mnie przyda, a i pretensje mogę mieć zawsze tyko do siebie. I dziękuję MSZ, za Twoje słowa. Dziś wiem, że każdy etap po zdradzie jest potrzebny, żale, płacze, rola ofiary, kata, i jeszcze wiele innych, to wszystko pomaga jeszcze bardziej zajrzeć w siebie, poznać swoje wady i słabości, a tym samym zrozumieć, że ten drugi człowiek, który zadał nam taki ból też ma prawo do swoich słabości. I że można to wszystko zebrać w fajną, skladną kupę i być razem.
MSZ, Tylko tak mi cały czas chodzi po głowie pytanie, czy Ciebie kiedyś dotknęła zdrada, a może sam zdradziłes? Piszesz dużo o swojej udanej(tak myślę) relacji z żoną. Nie wiem czy przeoczyłam, czy po prostu o tym nie wspominasz, ale ciekawa jestem z jakiej perspektywy są Twoje wnioski smiley

Post doklejony:
Yorik,
Zawsze zaba moze jeza kosiarka ogolic, dostosowac go pod siebie, do swoich oczekiwan i wygody, ale czy milosc by kwitla? Czy jez bylby szczesliwy? Czy czul by sie z nia dalej soba?

Ileż takich "ogolonych" jeży nas otacza? Najpierw otumanieni feromonem dają się ogolic, a potem żyją tak całymi latami i nawet myślą że są szczęśliwi. Tylko przychodzi jeden moment, i nagle jeż zerka do lusterka i co widzi??? Kret? Norka? Wtedy właśnie zaczyna rozumieć że te kolce to jego ja, że bez nich nie był sobą, a jeśli do tego pojawi się na horyzoncie, taka, co zrozumie, jakie kolce ważne, pomoże od nowa im urosnąć, będzie pielęgnować, a jeszcze dołoży, że tamta żaba to taka zła była, że je w ogóle zgoliła smiley.
Edytowane przez Rozalia dnia 27-12-2018 14:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Odbudowa związku po zdradzie, czy zdrajca ma jakieś prawa???
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-07-2019 00:02
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
msz
Użytkownik Postów: 75
Stały bywalec

Data rejestracji: 01.02.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-12-2018 16:10
Rozalio...Piszę o swojej relacji tylko po to by pokazać kawałek Siebie...by nie mówić Wy tylko bardziej My...Co lepiej brzmi wy źle robicie czy my źle robimy...Ale jak coś piszę jestem w tym szczery...jesteśmy anonimowi bez sensu byłoby by mówić to co chcecie usłyszeć...ba...bez sensu jest to mówić nawet jak się jest nieanonimowym...A z jakiej perspektywy piszę...już kilka razy to podkreślałem...nie licząc dość dziwnej relacji na początku studiów z moją ex - to nigdy nie zostałem zdradzony...przynajmniej nic na ten temat nie wiem...a jestem z żoną już dość długo...sam nigdy nie zdradziłem...nigdy nie ukrywałem tego..nie powtarzam też tego co 5 minut...wiem też, że dla zdecydowanej większości użytkowników ma to dość duże znaczenie...no i tu właśnie masz moją perspektywę...staram się tak komunikować z Wami, by omijać emocje...i tak nie raz usłyszałem że nic nie wiem...zdarza się...staram się omijać samą zdradę a skupiać się na partnerstwie...nie chcę mówić wszystkiego, bo czuję się troszkę jak "kosmita"...na pewno nie chcę nikogo skrzywdzić, urazić czy poniżyć...staram się zrozumieć ludzi, ich motywacje, ich problemy, ale sam patrzę na życie troszkę inaczej niż większość...to chyba bez sensu bym pisał o Sobie, bo gdy kogoś nie znamy to będzie to zalatywało próżnością....lepiej się skupić na jakichś zjawiskach...czasami się z kimś zgadzam a czasami nie...czasem różni nas wiedza lub postrzeganie...czasem różni Nas intuicja...mogę tylko powiedzieć, że nie mam złych intencji...niedługo znowu stąd zniknę i zrobię sobie detoks...kto wie może w między czasie żona mnie zdradzi i wrócę tu jako pełnoprawny usersmiley
trzymaj się

Konto zablokowane
Rozalia

Stały bywalec

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-12-2018 17:33
MSZ,
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, jak już wcześniej wspomniałam, doceniam każdy punkt widzenia i wcale nie myślę, abyś miał złe intencje. Pozdrawiam ciepło

Post doklejony:
Aaa i najważniejsze, skoro się wypowiadasz to znaczy, że userem już jesteś.
Nigdy, przenigdy nie życzę Ci zdrady i w głowie obrazu cudzych łap na ciele swojej szanownej małżonki.

Post doklejony:
Przepraszam za dosadność.
Edytowane przez Rozalia dnia 27-12-2018 17:38
msz
Stały bywalec

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-12-2018 20:13
No coś Ty... Nie musisz przepraszać...taka dosadnosc to jak niańczenie...także dziękuję Mamuśkasmiley

Konto zablokowane
Rozalia

Stały bywalec

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-12-2018 22:32
Hahaha, rzeczywiście może czasem mi się włącza, w końcu mam w domu x3 smiley
msz
Stały bywalec

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-12-2018 09:40
w końcu mam w domu x3

Chyba męża nie policzyłaśsmiley...mnie żona zawsze dolicza i mówi że ma x4...szczególnie po świętach...te wszystkie gadżety, zabawki...nie mogę się tym wszystkim nacieszyć...chyba nadrabiam zaległości...przecież wiesz jak to kiedyś było...w zakładowej paczce dwa pomarańcze, delicje i galaretki - takie księżyce w cukrzesmiley....mniam

Konto zablokowane
Zahira

Uzależniony

Data rejestracji: 18.06.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-12-2018 09:58
Jednak faceci są jak dzieci smiley kupując prezent dla syna z myślą o sobie przy okazji sam się pobawi,to widziałam akurat... chłopcy siedzieli i się przyglądali,a trzy stare konie się bawili smiley widok nie codzienny smileysmiley Słodyczy też nie lubią,tylko ciekawe gdzie znikają smiley faceci duże dzieci...smiley

"Nawet najtwardsi mają chwile, kiedy potrzebują usiąść..."
Strona 15 z 17 << < 12 13 14 15 16 17 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info