Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 1 z 2 1 2 >
Autor Wspólne wsparcie przy odbudowywaniu związku
Biola
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Miejscowość: Czechowice-Dziedzice

Data rejestracji: 19.04.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-07-2018 12:34
Witam, jakiś czas temu ja też zostałam zdradzona. Mój mąż stara się z całych sił abym mu wybaczyła i to właśnie próbuje robić , są dni że jest fajnie w mojej głowie ale są też dni kiedy mam ochotę uciec albo płakać ... Nikt z postronnych osób nie wie o tym że mąż miał skok w bok co sprawia że nie mam z kim o tym pogadac. Wieczne wałkowanie z nim tego tematu też nam nie pomoże odbudować zwiazku ... Może ktoś jest w podobnej sytuacji i czasem potrzebuje komuś się wypłakać przez tel, smasa, GG, ten portal. Może to iż będziemy mieli komu się wyżalić sprawi że będzie nam łatwiej przetrwać trudniejsze dni.

Biola
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Wspólne wsparcie przy odbudowywaniu związku
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 19-10-2018 07:37
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wspólne wsparcie przy odbudowywaniu związku
Mazuta
Użytkownik Avatar Użytkownika

Małomówny

Miejscowość: Pabianice

Data rejestracji: 23.08.17

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-07-2018 12:46
Biola jeżeli masz ochotę opisz swoją historię na forum. Możesz też wejść na czata tam jest zawsze ktoś kto wysłucha, coś doradzi a czasami popisze o głupotach. I trzymaj się to tylko twoja głowa

Pewnego dnia pojawi się ktoś....
hurricane
Super Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: Śląsk

Data rejestracji: 08.08.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-07-2018 14:07
Warto jest opisać swoją historię, można wtedy liczyć na bezpośrednie komentarze i często bardzo cenne uwagi, wsparcie i pomoc w tych trudnych chwilach.
Czat to doskonałe wsparcie a niejednokrotnie oderwanie się między innymi od tego co potrafi się nam urodzić w głowie.
Do popłakania, do pośmiania, do pomocy smiley
Czuj się jak u siebie, sami swoi.

"...No matter how many deaths that I die, I will never forget..."
Edytowane przez hurricane dnia 30-07-2018 14:08
Nowy36
Nowy

Data rejestracji: 01.08.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-08-2018 23:24
Witam Was.Niestety dołączyłem do Waszej grupy zdradzonych.Czytam Wasze problemy i szukam odpowiedzi na pytania które sam sobie zadaje.Dlaczego ja,czemu akurat mi sie to trafiło.Mam nadzieje ze bedzie z Wami łatwiej.pozdrawiam
hurricane
Super Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: Śląsk

Data rejestracji: 08.08.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-08-2018 07:14
Witamy wśród swoich smiley
Im dłużej tu będziesz tym szybciej przestaniesz zadawać pytanie "dlaczego", tego Ci życzę.
Opisz swoją historię, będzie prościej.

"...No matter how many deaths that I die, I will never forget..."
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-08-2018 02:36
smiley
Biola napisał/a:
Witam, jakiś czas temu ja też zostałam zdradzona. Mój mąż stara się z całych sił abym mu wybaczyła i to właśnie próbuje robić , są dni że jest fajnie w mojej głowie ale są też dni kiedy mam ochotę uciec albo płakać ... Nikt z postronnych osób nie wie o tym że mąż miał skok w bok co sprawia że nie mam z kim o tym pogadac. Wieczne wałkowanie z nim tego tematu też nam nie pomoże odbudować zwiazku ... Może ktoś jest w podobnej sytuacji i czasem potrzebuje komuś się wypłakać przez tel, smasa, GG, ten portal. Może to iż będziemy mieli komu się wyżalić sprawi że będzie nam łatwiej przetrwać trudniejsze dni.

Nie dam Ci recepty ani odpowiedzi ale i powiem że mam dokładnie to samo. Nie mogę spokojnie obejrzeć tv bo każda wzmianka o zdradzie, związku czy małżeństwie nasuwa te same myśli. A nie chce o tym już myśleć. Wiem że trzeba czasu i będzie coraz lepiej....

Post doklejony:
Witam serdecznie też szukam odpowiedzi...
Edytowane przez dnia 11-08-2018 02:38
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Tysia94
Nowy

Data rejestracji: 15.07.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-08-2018 08:16
Witaj ja mam podobna sytuację po 4 latach w związku narzeczony mnie zdradził, żałuję stara się bardzo mocno ale w głębi duszy nie potrafię mu wybaczyć, kocham go i może dlatego mi jest trudniej odejść. Nie wiem co dalej robić udaje szczęśliwa a od środka mnie wszystko ściska smiley
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info