Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Autor RE: Przyjaźń damsko-męska
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-02-2017 18:30
Szala goryczy przelana. Mąż zareagował z pokorą, tłumaczy się czy zamilkł? Biorąc jego agresję z okresu picia, a to nie tak dawno było, może być jeszcze ciekawie.

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Przyjaźń damsko-męska
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 19-03-2019 20:43
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Ja78
Użytkownik Postów: 8
Nowy

Data rejestracji: 30.12.16

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-02-2017 18:55
Na spokojnie i bez nerwów. Po prostu doszliśmy do punktu, gdzie nie widzimy za bardzo możliwości tkwienia w zawieszeniu. Ja oczekuję zmian, na której on się nie godzi i czuje się zmęczony.
I tak między bogiem a prawdą, to rozumiem jego rozgoryczenie. Wymiusiłam na nim odstawienie imprez, a co za tym idzie przyjaciół. Teraz wymagam odstawienia koleżanek, więc ma prawo czuć się osaczony.

Poczytałam o zazdrości. Doczytałam, że kobiety są zazdrosne raczej o uczucie jakim facet darzy inną, a mniej o kontakty cielesne. Widzę to u siebie. Wygląda na to, że jestem zazdrosna o to że angażuje się w przyjaźń zaniedbując przyjaźń jaka była między nami.
Powiesz, że ja go trzymam na "zbyt krótkiej smyczy" i to jest przyczyna. Ja to raczej widzę odwrotnie. Zaczęłam być zaborcza po tym jak on się oddalił ode mnie.

I tak reasumując, kocham go na tyle żeby pozwolić odejść gdzie i z kim chce jeśli przez to poczuje się szczęśliwy. Może tak będzie lepiej. Chociaż nie ukrywam, że mam nadzieję że jeszcze to przepracujemy i może razem coś zmienimy. Zmienimy każde w sobie, a potem wspólnie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-02-2017 20:33
Ja78 , alkoholizm nazywają nie bez powodu chorobą. Nie tylko mąż jest nią dotknięty, ale i cała rodzina.
Okres zdrowienia alkoholika dzieli się na fazy, po pół roku kończy się miesiąc miodowy, zaczyna faza muru. W tym okresie wysiada nerwowo, wraca do nałogu lub znajduje coś zastępczego dużo ponad połowa delikwentów. Powinnaś mieć to na uwadze.
Zazdrość, zwracanie na siebie uwagi, kontrola, wybieranie ścieżki rozwoju za męża alkoholika. Takich cech -"na dwoje babka wróżyła" jest sporo. Co wiesz o współuzależnieniu, koalkoholizmie?

Ja78
Użytkownik Postów: 8
Nowy

Data rejestracji: 30.12.16

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-02-2017 21:06
Byłam parę razy na spotkaniu terapeutycznym, ale miałam wrażenie że nie specjalnie mnie to dotyczy.
Nie mam typowych "objawów" i generalnie nie czuję się współuzależniona. Może to system obronny na zasadzie "mnie to nie dotyczy", ale nie jestem w pełni przekonana czy gram rolę ofiary w związku.
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-02-2017 21:32
A musisz być ofiarą? Mało to mateczek, ratowniczek, kobiet zbyt silnych dla swoich mężczyzn? Oblicz współuzależnienia jest sporo, różne natężenie objawów. Śmiem twierdzić, że przez parę lat życia z takim facetem jakichś cech nabyłaś. Nie muszą być skrajne, nie muszą bardzo Ci przeszkadzać, ale choćby drobne tkwią jak zadra. Np "twarda baba jestem, muszę sobie poradzić" smiley . I życie leci na zasadzie tak musi być dopóki nie padnie pytanie "co ja z tego mam" .
Tyle uczulania, spokoju w tym trudnym czasie życzę.

Ptaszyna
Użytkownik Postów: 9
Nowy

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 07.03.17

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-03-2017 19:08
chyba wiem po części, co moze czuć autorka posta. taka dobra kolezanka z pracy, kumpela, co przychodzi na imprezy typu urodziny i oczywiscie skupia na sobie uwagę potrzebując pocieszania. mam podobnie. w sensie mój mąż ma...

Nigdy nie pozwól, aby strach wyeliminował cię z dalszej gry
mati81
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Miejscowość: Kraków

Data rejestracji: 23.03.17

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-03-2017 22:42
Witam wszystkich. Z wpisów widzę że większość nieszczęśliwych małżonków stanowią kobiety. Ja jednak jestem facetem i tym bardziej jest mi przykro, że większość opisywanych przez was negatywnych odczuć dotyczy też mnie. Niestety od kilku miesięcy a nawet lat nie mam z żoną żadnych bliższych relacji. Wam przynajmniej małżonek nie odmawia bliskości... Mimo wszystko współczuję.
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info