Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Autor Przyjaźń damsko-męska
Ja78
Użytkownik Postów: 8
Nowy

Data rejestracji: 30.12.16

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-02-2017 23:26
Pisałam tu jakiś czas temu w innym temacie, ale od dawna mam dziwny dylemat, choć problem raczej widzę w sobie...
Mój mąż jest człowiekiem łatwowiernym i raczej nie wierzę że mnie zdradza, ale... Ma koleżankę z pracy, młodsza o ponad 10 lat, atrakcyjna. Jest "super kumpelą" i "fajną dziewczyną".
Była na jego urodzinach i zdziwiło mnie że ona mnie unika, nie rozmawiała ze mną. Unikała patrzenia mi w oczy. Zabiegała o kontakt z nim, ale jak ja się pojawiałam to odchodziła na bok.
Potem się okazało że ślubu nie będzie.
Przyniosła mu L4 jak byłam w pracy i zaczęła mu płakać na korytarzu, a on ją zaprosił do domu. Potem żaliła mu się na fb, a on ją pocieszał. Zrobiłam o to haję i z zazdrości i dlatego że jest jej przełożonym.

Wczoraj sprawdziłam z głupoty biling. Na początku roku wyjechałam do rodziny. W środę. A w piątek ok. północy wysłał jej 10 sms i kolejne 10 razy dodzwonił się na pocztę głosową. Potem nic. Przynajmiej nic co zostawia ślad. Nauczył się kasować ślady na fb.
Mąż wiosną wybiera się na 3 dniowy wyjazd integracyjny i ona też tam będzie. On jest gotów pojechać mimo iż powiedziałam, że to zakończy nasze małżeństwo.

Czy ja ma paranoję?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Przyjaźń damsko-męska
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 27-03-2019 04:05
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Przyjaźń damsko-męska
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-02-2017 23:34
Dość sporo kobiecej intuicji, a jak z dowodami? Zastanów się co zrobisz, gdy mąż pojedzie? Co zrobisz, gdy uwierzysz w jego zauroczenie inną i jak mu to udowodnisz ?

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Ja78
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-02-2017 23:46
Niby nie wierzę, ale ziarno niepewności zaczyna kiełkować.
Zastanawia mnie, skoro ona go (chyba) podrywa, to jak długo będzie się opierał skoro totalnie brak mu asertywności, a po alkoholu traci kontrolę.
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-02-2017 00:03
Jesteś nowa w zdradach. Zdrada to wierzchołek góry lodowej. Seks, zauroczenie to efekt wielu innych czynników, niektóre już widzisz. Asertywność, alkohol. A poczucie wartości, wpływ domu rodzinnego? To są rzeczy, które uznałaś za możliwe do kontroli? To wszystko należy zauważyć i w najgorszym wypadku zmusić partnera do pracy nad nimi. Potem coraz ciężej.
Jeśli mąż zlekceważy Twoje ultimatum, co zrobisz? Samo straszenie bez konsekwencji to później pozwolenie na powtórkę. Dorosłego człowieka możesz poinformować o swoich warunkach, on decyduje co zrobi, co potem zrobisz? Wkopiesz się w wybaczanie na siłę? Przyjmiesz go na podstawie jego słów, bez własnych dowodów? Jeśli czujesz ,że coś między nimi jest, zadbaj o dowody by się upewnić samej, a jemu ograniczyć możliwość kłamstw. Choćby szpiega na telefon i kompa. Chcesz uratować kogoś, kto się pcha w bagno? Z reguły ratujący tonie z ratowanym. Zaczyna się"bo dzieci" , "bo ja tak bardzo kocham" .

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-02-2017 00:30
Cnota, która nie jest poddana próbom nie jest cnotą: jest tylko jej ułudą smiley

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia
Ja78
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-02-2017 00:51
Zapomniałam dodać mały szczegół do historii.
W telefonie znalazłam kiedyś zapisane jej zdjęcie. Taki zwykłe "chciała pokazać nową fryzurę" smiley
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-02-2017 01:26
10 lat się nic nie wydarzyło a teraz by miało, bo do jej zaślubin z kimś nie doszło ?
Teraz Cię unikała a wcześniej jak było ?

On jest gotów pojechać mimo iż powiedziałam, że to zakończy nasze małżeństwo.

Po takim tekscie to nie dość, że bym pojechał, żeby nie być niewolnikiem; to jeszcze czuł bym się zwolniony od zobowiązań, zero skrupułów; skoro i tak kończysz małżeństwo;
Wpychasz go w jej objęcia, po żonie wariatce, która go nie rozumie, trzeba odreagować; ona go we wszystkim zrozumie;

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info