Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Autor RE: Wiem, że to koniec ale brak mi siły zeby odejść
hurricane
Super Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: Śląsk

Data rejestracji: 08.08.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-02-2017 06:01
Ty się najpierw spróbuj uwolnić od niego, a potem myśl o rozwodzie.
Pisałam, że masz tyle dowodów na to, że z niego nic nie będzie, że powinno Ci to wystarczyć już dawno.
A dowody do sądu w postaci świadków to już jest coś.
Jego mama jako najbliższa rodzina ma prawo do odmowy zeznawania w sądzie, ale skoro piszesz, że jest po Twojej stronie, to nie powinna odmówić.
Pewnie, że zawsze lepiej takich sytuacji najbliższym zaoszczędzić, ale jeśli nie będziesz miała za wiele innych dowodów to powinnaś z tego skorzystać.

"...No matter how many deaths that I die, I will never forget..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Wiem, że to koniec ale brak mi siły zeby odejść
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-01-2019 00:38
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-02-2017 09:32
To wszystko nie jest takie proste,w głowie kłębi się tysiące myśli a kochać nie przestaje się z dnia na dzień,zbierasz cios za ciosem i znosisz wszystko az powali na kolana,ile razy ja się upokorzyłam upodliłam,prosiłam błagałam dziś na samo wspomnienie chce mi się wymiotować,i otrzymałam w prezencie urodzinowym kolejną kochanicę i to już nie było powalenie na kolana a wyłożenie żywcem do trumny,trochę sobie poleżałam zanim rozpoczęłam walkę o siebie a to wymagało czasu, krok za krokiem i pytania dlaczego tak długo zwlekałam z rozwodem? pół roku to długo? było mi wszystko jedno czy z orzeczeniem winy czy bez byle wypierdalaj z mojego życia ,był jak pasożyt którego trzeba było się pozbyć,odebrałam mu to co cenne i nie sądzę że jaka kolwiek inna mu to ofiaruje,a ja już nie oddam żadnemu innemu...trzeba naprawdę dostać porządnie po dupie żeby w końcu zacząć myśleć.
tak jak huraganka napisała najpierw musisz uwolnić sie od niego stanąć na nogi wtedy podjąć decyzje o rozwodzie zanim on położy cię żywcem do trumny a z takiego stanu nie każda wychodzi...a tego na pewno byś nie chciała.smiley smiley nie patrzą Dinusie smiley

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Od Maro
Maro_742
Użytkownik Postów: 3
Nowy

Miejscowość: Giżycko

Data rejestracji: 03.02.17

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-02-2017 09:42
Mnie żona zdradzała przez rok czasu kiedy była za granicą. W między czasie mówiła mi, że mnie kocha i tęskni. Kiedy wszystko wyszło na jaw, poprosiła o wybaczenie i przeprosila. Mówi, że chce być ze mną i wszystko naprawić. Kocham ją, ale czy ja dam radę zapomnieć i zaufać. To wszystko jest świeże i wiem , że potrzebny jest czas, ale ja jej nie ufam, jeśli ona dalej go kocha , a ja jestem tylko oaza spokoju i stabilności dla niej. Dla mnie wraca z zagranicy i chce być ze mną. Ja nie wiem jak mógłbym z nią pójść teraz do sypialni do jednego łóżka. Ona miała gościa 20 paro latka , ona 38 lat. Ja zawsze będę się czuł gorszy, inny, brzydze się sobą że ktoś inny był lepszy niż ja, ja mu nigdy nie dorównam. Tak mam już 43 lata i daleko mi do mlodzieniaszka. Nie wiem co robić, jeśli zrobi to drugi raz .....

Maro_742
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-02-2017 09:52
Maro, jesteśmy w podobnym wieku. Przyjrzyj się sobie, w czym niby jesteś gorszy od kochanka? Chcesz się przekonać? Poślij mu żonę, niech ją utrzymuje, ożeni się, szanuje. Wtedy dopiero przyjdzie na kolanach do Ciebie i wtedy dopiero przekonasz się, że jesteś jedyny w swoim rodzaju. Bez żadnej konkurencji.

Autor RE: Od Maro
Maro_742
Użytkownik Postów: 3
Nowy

Miejscowość: Giżycko

Data rejestracji: 03.02.17

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-02-2017 10:00
Skoro jej przebaczyłem to muszę dać szansę, aby to naprawiła. Zobaczę co czas przyniesie. Zrobiła już pierwsze kroki, aby ratować nasze małżeństwo. Poczekam , muszę zebrać siły, aby przetrwać najgorsze. Tylko jak zaufać i zapomnieć...

Maro_742
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-02-2017 10:13
Nie oszukuj siebie Maro, niczego nie przebaczyłeś jeszcze. Wybaczenie to proces. Ty chcesz z jakichś powodów dać jej szansę.
Postaraj się pisać przede wszystkim w swojej historii, łatwiej będzie skupić się tylko na Twojej sprawie.

Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-02-2017 10:14
Chyba coś za szybko wybaczyłeś, to nigdy nic dobrego nie wróży, bo trywializuje problem;

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info