Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Autor RE: Metoda 34 kroków
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-09-2017 12:38
Z tego jak ja rozumiem to 34 stosuje się w bezpośrednich kontaktach ze zdradzaczem, żeby chronić siebie przed cierpieniem jaki ten kontakt w zdradzonym powoduje.

Natomiast w etapie po zdradzie chodzi o przeżycie tych emocji w sobie samym, wypłakanie, wykrzyczenie, ale nie koniecznie zdradzaczowi w twarz - raczej w pustkę, przyjacielowi w ramie, roztrząsanie w sercu i w głowie.

I w takim razie sprzeczności nie ma w tych dwóch postawach, a nawet się uzupełniają.

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Metoda 34 kroków
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 19-07-2019 11:36
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Ghost
Użytkownik Avatar Użytkownika

Nowy

Data rejestracji: 19.09.17

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-09-2017 12:54
Czyli przy niej "spoko, luzik, nic się nie stało" a wewnątrz siebie tornado z gradobiciem ?
Wyślij Prywatną Wiadomość
87beta
Użytkownik Postów: 4
Nowy

Miejscowość: Konin

Data rejestracji: 22.08.17

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-09-2017 13:19
No właśnie trochę to dziwne ja też przy mężu jestem niby twarda, nie płacze w domu, nie proszę o nic ( widzi to i pyta czy aby wszystko ok) a wystarczy że wyjedzie to wyje w poduszkę z 2 godziny wieczorem już spać nie mogę, nie mogę jeść, kłuje pod sercem jak cholera...Myślałam że będzie odwrotnie..
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-09-2017 13:26
Patrzę na to już trochę z dalszej perspektywy. Tłumienie emocji nie jest najlepszym rozwiązaniem, swoje też trzeba zdradzaczowi wykrzyczeć, żeby ciśnienie zeszło. 34 kroki są istotne, żeby w całym chaosie emocji nie zatracić siebie, nie dać się upokorzyć i obedrzeć z godności i to nie w oczach zdradzacza, ale swoich własnych. Granica tych zachowań jest bardzo nieostra i każdy musi sam odnaleźć kiedy tłumienie emocji w kontakcie z niewiernym da pożądany skutek jeśli chodzi o ewentualną naprawę relacji, a kiedy spowoduje tylko dodatkowe spustoszenie we własnych emocjach.

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Rogatek
Użytkownik Postów: 5
Nowy

Data rejestracji: 04.10.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-10-2018 08:11
Deleted_User napisał/a:
Metoda 34 kroków dla kryzysu w małżeństwie na odzyskanie pewności siebie w oczach partnera.

O ile owe 34 kroki mogą pomóc w odzyskaniu pewności siebie w oczach partnera, to na pewno nie w naszych oczach i wiele sprzecznych zachowań przyjdzie nam wdrożyć w imię czego? W imię pozorów aby partnera zmylić? Wartym zastanowienia jakim kosztem i po co ten właśnie cel osiągać? Co da taki fałszywy obraz nas samych, zbudowany jedynie na pokaz? Zapewne zmusić może partnerkę do działania ale równie dobrze skutecznie odepchnąć i jaki jest sens prowokowania jej działań poprzez oszustwo? Przecież owe 34 kroki to nie tylko oszukiwanie jej ale przede wszystkim siebie, to sztucznie wykreowana poza, nie mająca nic wspólnego z prawdziwym naszym obliczem. To świadome podnoszenie sobie poprzeczki w sytuacji gdy sił na przeżycie nie ma i o ile szans najmniejszych w ratowaniu nie widzimy to być może taki wysiłek nam się zwróci ale jeśli drogę naprawy wybieramy to jedynie skomplikuje nasze trudne już położenie. I pytanie zasadnicze - jak długo w tej sztucznej pozie trwać? Trudno przy tym przewidzieć jaką będzie reakcja partnera gdy maskę czas zdjąć przyjdzie, a za nią zupełnie kto inny niż dotychczas widziała.
Dziwnym dla mnie te 34 kroki, jakby to tajemnicą było, że na oszustwie nikt daleko nie zajedzie.
niezapominajka
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Data rejestracji: 25.05.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-10-2018 10:46
Ja się cieszę, że będąc tu zaraz po chwili prawdy - tych kroków nie znałam, ich tu nie było. Bo dzisiaj zamiast być szczęśliwa w małżeństwie, byłabym zapewne po rozwodzie. Fajne, że ktoś ma podobne przeświadczenie co do wprowadzenia tych kroków jak ja.

" Myślisz że cierpisz... tak naprawdę walczysz o szczęście..."
8766449 Wyślij Prywatną Wiadomość
Rogatek
Użytkownik Postów: 5
Nowy

Data rejestracji: 04.10.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-10-2018 13:49
Dokładnie Niezapominajko i powinno się zmienić nazwę tych kroków na kroki które siebie ocalić pozwolą, przy jednoczesnym poświęceniu związku. Co i tak czyni je bezużytecznymi, bo po cóż się silić na fałszywe pozy w tym kierunku zmierzając?

Jakby do tego nie podejść i jak nie spojrzeć na to, to ile wspólnego ma udawanie z miłością i po co korelować te dwie rzeczy? Nikt na tym daleko nie zajedzie, tzn zajechać może ale ewidentnie sam.
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info