Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Autor RE: Wstajemy z tych kolan
wisnia
Użytkownik Avatar Użytkownika

Stały bywalec

Data rejestracji: 14.05.17

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-09-2017 22:41
taisha, a napiszesz trochę jak z kwestią zaufania u Ciebie było przez ten czas? bo tego ja osobiście najbardziej się boję, chociaż szona już przebolałam. Boję się że nie uda mi się zaufać...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Wstajemy z tych kolan
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 25-03-2019 15:30
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
taisha
Użytkownik Postów: 49
Stały bywalec

Data rejestracji: 15.05.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-09-2017 07:05
wisnia
jeśli pytasz o kolejną relację to zaufałam całkowicie a trafiłam okropnie, tulipan i narcyz, rozdmuchane ego i kompletny oszust. Ale mimo to ciesze się bardzo bo poczułam, że absolutnie mogę kogoś znowu pokochać całym swoim sercem zaufać, poczuć motyle, a później również przeżyć stratę.
Moj były wcale nie jest szczesliwy, widzę to i wcale mnie to nie cieszy naprawdę.
Życie jest bardzo przewrotne i zrozumiałam, że najważniejsze to się nie bać tego co przynosi bo wszsytko się zmienia w czasie trzeba tylko cierpliwości. I mieć przyjaciół. Takich do wypłakania, upodlenia się w weekend jeśli taka jest potrzeba i przeżywania swoich smutków i radości razem z nimi. Ja mam takich dwoje przyjaciół i oni są wiecej warci niż niejeden love. I czas. Czas oddala cały ból i pozwala spojrzeć na zycie z innej perspektywy.
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-09-2017 10:06
taisha - nawet nie wiesz jak bardzo jestem Ci wdzięczny za Twój wpis, aż chciałbym złapać Cie w ramiona w spontanicznym przypływie zrozumienia i radoścismiley Dajesz nadzieję, siłę, utwierdzasz w przekonaniu, że to co odkrywam względem życia jako prawdę, której nie da się już dalej negować, udawać że mamy wszystko pod kontrolą i naginać do własnego widzimisię jest przebogatą nauką, która prowadzi do głębszego zrozumienia życia, spojrzenia na nie jako na drogę, a nie bańkę mydlaną czy bezpieczną przystań. Płynąć z jego nurtem - zamiast próbować budować tamy dla bezpiecznego zatrzymania się w danym miejscu to balsam na moje zranione serce, uczucia i emocje.

Oby świadomość ta towarzyszyła nam na każdym kroku i pozwoliła nam przeżyć życie w harmonii i szczęściu.

Jeszcze raz dziękuje - trzymaj się!

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
wisnia
Użytkownik Avatar Użytkownika

Stały bywalec

Data rejestracji: 14.05.17

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-09-2017 11:14
Twoja historia daje nadzieję smiley
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info