Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Autor RE: odzyskac skasowane sms-y
jeszcze_jedna
Użytkownik Postów: 9
Nowy

Data rejestracji: 25.01.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-02-2012 15:49
wyczytałam w necie, (nie wiem na ile to prawda???), że można odczytać tylko 20-30 ostatnich sms-ów, bo kolejne je nadpisują
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: odzyskac skasowane sms-y
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 27-03-2019 04:01
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
KaleyCuoco
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Data rejestracji: 12.07.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 12-07-2018 13:06
Znalazłem taki opis:

Post doklejony:
KaleyCuoco napisał/a:
Znalazłem taki opis:

https://www.recovery-tool.com/android-recovery/android-sms-recovery.html
Edytowane przez KaleyCuoco dnia 12-07-2018 13:07
naiwny73
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Data rejestracji: 31.05.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-10-2018 13:49
Odzyskanie smsów nie jest w źle prostym zabiegiem. Sukces zależy od wielu czynników takich jak marka i model telefonu, wersja androida, ilość wolnej pamięci w telefonie, oraz czas jaki minął od skasowania smsów. W większości telefonów, aby zadziałał program do odzyskiwania danych musimy najpierw zrobić roota, aby mieć dostęp do całej pamięci telefonu. Nie wiem jak w innych markach ale w Samsungach powoduje to utratę gwarancji, ponieważ zrobienie roota jest imgerencją w system telefonu, i pozostawia ślad, powoduje tzw. nabicie flagi.
Ale w przypadku Samsunga operacja odzyskania skasowanyh danych jest dość prosta szczenię dla wersji androida 6.0 i starszych. Gorzej się ma sytuacja np. z Huaweiem, tutaj już trzeba się zwrócić do producenta po numer ID aby można było zrobić roota, i odzyskać dane.
Szczegółowe informacje można uzyskać na forum Androida. Nie jest to łatwe ani proste, więc jeśli nie czujemy się na siłach lepiej to zlecić specjaliście, bo samemu, nie dość że możemy stracić dane, to jeszcze w dodatku uwalić sprzęt.
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info