Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 11 z 12 << < 8 9 10 11 12 >
Autor RE: czy istnieje jakis udany zwiazek po zdradzie??
krzysiekStankiew
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Data rejestracji: 22.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-12-2011 13:58
hmm..a ja coś może też dodam.
Czy istnieje udany związek po zdradzie? Nie wiem..ja się staram taki stworzyć (ja zdradzałem)....
Wiele zależy od tego czy osoba zdradzająca uświadomi sobie dlaczego krzywdzi innych..i czy umie coś z tym zrobić.
I tu się zgodze z moim przedmówcą....jeśli naprawa jest przemyślanym procesem, wypracowanym...to ma sens...a naprawianie na emocjach..pod wpływem impulsu..niestety nie da niczego.
Sorry za błędy..mam polskiego laptopa..i cholerną dyslekcje..dla tych co ich razi pisownia...smiley
kasia....wasze życie..i cholera....sami wiecie co z nim zrobicie...
A wiadro pomyj..hmmmm...wejdz tu jako zdradzacz..dopiero będziesz wiedzieć co to jest..smiley
I chodz czasami brzydzi..bo i konsystencja i zapach nie miły..to czasami trzeba przejść przez pare takich wiader...by zobaczyć w końcu piękno swiata...bo pomyje można zmyć..i być czystym...gorzej kiedy udaj się że to co się wylewa....to deszcz.
Jak to już kiedyś napisałem..możn całe życie gówno (sorry za wyrażenie) nazywać małą brązową górką...ale i tak nieprzyjemnie pachnie..i gównem pozostanie.
Więc chyba dobrze że ..są tacy którzy czasami powiedzą nam..słuchaj to jednak...gówno....
Ważne co my z tą wiedzą zrobimy..możemy się obrazić..i powiedzieć..a fuj..i dalej nazywać po swojemu...lub....przyjżeć się...popatrzeć..i powiedzieć..cholera mają racje.
Chodz z drógiej strony..inni też się moga mylić..i to jednak jest mała brązowa górka..smiley
Powodzenia..

Troszke "pokiereszownay" przez życie, ale na własne życzenie.
35849405 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: czy istnieje jakis udany zwiazek po zdradzie??
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-01-2019 00:48
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
takizly

Uzależniony

Data rejestracji: 31.10.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-12-2011 22:06
Echhhh każdy z nas idzie swoją drogą mija rozwidlenia ,boczne ścieżki czasem gdzieś na skróty na przełaj pewne doświadczenia uczą nas jak postępować ,zmieniają obraz świata i ludzi . gdy staniemy i bez końca będziemy patrzeć wstecz nigdzie nie dojdziemy ,oglądając sie za siebie wciąż będziemy potykać sie o jakieś czarne myśli czy nam to pomoże ? raczej nie, podejmując jakąś decyzje trzymać sie jej mocno chyba że przerosła i wiem że nie daje rady staram sie z całych sił i nic wtedy trzeba skręcić w inną stronę ale jasno i wyraźnie i bez wyrzutów że nie dałem rady . starałem sie z całych sił dałem z siebie wszystko niestety nie wyszło niestety nie co dzień jest niedziela . Mylić się ludzka rzecz . codziennie rano otwieram oczy i myślę jak mi sie nie chce jednak wstaje , łazienka woda lustro a w nim jakiś gościu patrzy sie na mnie i mówi czas na szooł i nie poddaje sie ide dalej ,zwątpienie ? to raczej patrzenie pod nogi a nie za siebie . I właśnie takiego rozumowania i postępowania życzę wszystkim .POMAGA naprawdę pomaga . a i jeszcze jedno bardzo ważne uczciwie robić to co sie czuje uczciwie dla siebie i innych .
Wyślij Prywatną Wiadomość
rekonstrukcja

Redaktor

Miejscowość: Twój Komputer

Data rejestracji: 12.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-12-2011 22:14
Takizły, jak nie chcesz nie odpowiadaj, udało Ci się dojść do ładu ze swoim związkiem ? Nie wiem, jak się potoczyły Wasze dalsze losy, ale pamiętam Twoją historię.
takizly

Uzależniony

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-12-2011 17:28
Tak powoli układamy puzzle i idzie w dobrym kierunku ona sie stara ja sie staram i leci do przodu no nie obywa sie bez zgrzytów wiadomo było by zbyt pięknie i nie naturalnie zresztą przy naszych temperamentach spokój raczej nie jest możliwy .Puki co nie żałuje decyzji i oby tak dalej .Wiem zaraz mi tętnice ktoś odgryzie za " ja sie staram " ale jak dałem szanse małżeństwu nie mogę usiąść na laurach być i pachnieć a ona niech zap..... bo ile można wspinać sie na szklaną góre . jest lepiej ,jest inaczej .Z resztą zbiorę sie i w końcu dopisze do swojej historii coś jakby podsumowanie czy zakończenie ale to parę dni zajmie zanim poukładam to tak żeby miało ręce i nogi .
rekonstrukcja

Redaktor

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-12-2011 17:50
Takizły, lubię takie optymistyczne zakończenia. Trzymam kciuki, widzę, że jest za kogo! Szacun.
takizly

Uzależniony

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-12-2011 23:37
Więc jak obiecałem tak sie zawziełem i napisałem raczej podsumowanie tego co było i tego co jest teraz
rekonstrukcja

Redaktor

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-12-2011 23:45
Gdzie?
Strona 11 z 12 << < 8 9 10 11 12 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info