Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 4 z 12 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Autor RE: czy istnieje jakis udany zwiazek po zdradzie??
musiek
Użytkownik Avatar Użytkownika

Uzależniony

Data rejestracji: 13.09.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-12-2011 18:49
a kto mowi,ze jest lepiej po zdradzie?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: czy istnieje jakis udany zwiazek po zdradzie??
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 25-03-2019 15:35
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
rekonstrukcja

Redaktor

Miejscowość: Twój Komputer

Data rejestracji: 12.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-12-2011 18:53
No, niektórym jest lepiej...czyli tym, co zdradzili. Poużywali sobie, a potem jeszcze partner się musi bardziej starać, żeby im się znowu "używać" nie zachciało.
kasia84
Użytkownik Postów: 24
Małomówny

Data rejestracji: 14.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-12-2011 19:00
nam jest lepiej w zwiazku.ja mowie.ja sie wcale nie staram wrecz przeciwnie.my jestesmy po zdradzie juz ponad rok.rozchodzi sie o to ze sie dowiedzialam ze to trwalo dluzej niz myslalam aczkolwiek sie domyslalam.
iza-_28
Użytkownik Postów: 157
Uzależniony

Miejscowość: West Midlands

Data rejestracji: 23.08.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-12-2011 19:05
kasia84 napisał/a:
nie bral mnie na powaznie chodzi o to ze sie dopiero poznalismy i widzielismy pare razy nie bylo mowy o milosci jeszcze wtedy z zadnej strony.a psycholog powiedzial ze jezli ja bede chciala to on pojdzie gdziekolwiek bo czuje ze on potrzebuje pomocy.zdradzil ponad rok temu i od tej pory chyba niesmileypewnosci nie 100 nigdy nie bede miala.ja sie go pytalam czemu.mielsimy taki moment ze bylo zle,ze zaczelam sie czepiac jak jego eks.on mi daje powody ktore bola ale maja jakis tam sens.

Ogólnie całość jest dla mnie niezrozumiała, więc popraw mnie jeśli się mylę....
Jakie powody nadają sens?
Czy mam rozumieć, że zdradził Cię żeby Ci uświadomić, że w Waszym związku dzieje się źle?
Zaczęłaś się czepiać i to miał być powód do zdrady?
Nieźle...
Bo tak teraz musisz uważać na każde słowo, nie możesz zwracać uwagi a nie daj boże się kłócić bo w tym sposobem tzn czepianiem dajesz mu argument do zdrady????
rekonstrukcja

Redaktor

Miejscowość: Twój Komputer

Data rejestracji: 12.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-12-2011 19:11
Kasiu to Twoje słowa :
>.to niech ktos mi powie dlaczego w zwiazku jest lepiej po tej zdradzie????????????po tymjak sie dowiedzialam????jest jakis madrala?<
oraz te:
>nam jest lepiej w zwiazku.ja mowie.ja sie wcale nie staram wrecz przeciwnie.my jestesmy po zdradzie juz ponad rok<

Czy Ty się nas pytasz z wykrzyknikami, dlaczego w Twoim związku jest lepiej ? Skoro tak Ci teraz dobrze, to sama się z nami podziel : DLACZEGO???????????? smiley
kasia84
Użytkownik Postów: 24
Małomówny

Data rejestracji: 14.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-12-2011 19:14
Teraz to ja dopiero sie zaczelam z nim klocicsmiley ja nie jestem potulnym barankiem o nie.odp na pytanie kogos ze trzeba zrozumiec czemu ze on musi zrozumiec czemu.on mi mowi czemu zdradzil a ja nie powiedzialam ze go usprawiedliwiam albo ze rozumiem i przytakuje glowka.Wszyscy jestescie pierwsi zeby oblac pomyjami zdradzajacego nikt nie probuje zrozumiec.ja kiedys tez zdradzilam kogos innego tylko jeden jedyny raz.nigdy wiecej tego nie zrobilam i pewnie nie zrobie a dla was i tak bylabym taka sama jak najgorsze bydleta.to forum sie powinno nazywac zabijmy niewiernychsmiley
musiek

Uzależniony

Data rejestracji: 13.09.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-12-2011 19:15
Jak juz gdzies tu napisalem,uwazam ze nawet jesli jest "lepiej" to tylko przez pewien poczatkowy okres czasu-wtedy staramy sie o siebie na nowo,spedzamy wiele czasu,rozmawiamy,dbamy o siebie z wyjatkowa sila.
Po jakims czasie jednak gubimy sie na nowo w malpim pedzie zycia-obowiazki,praca,dzieci,kredyty i juz nie jest tak rozowo.

Dziwny to dla mnie zwiazek,jesli po zdradzie jest lepiej niz przed.

Strona 4 z 12 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info