Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 6 z 14 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Autor RE: Obrączka
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 10-10-2011 18:17
Walentynki - moja data ślubu, wtedy wydawało mi się to dobrym pomysłem
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Obrączka
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-03-2019 01:09
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Czarnooka78
Użytkownik Avatar Użytkownika

Stały bywalec

Data rejestracji: 12.10.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-10-2011 23:30
Nigdy nie nosiłam obrączki, nie zdążyliśmy się pobrac, był za to pierścionek zaręczynowy. Zdjęłam go w dniu gdy dostałam zdjęcia od kochanki, w pierwszym odruchu chciałam go cisnąc do Wisły, ale rozum wyszedł na prowadzenie i zostawiłam go na czarną godzinę.
Sprzedałam jak byłam na urlopie wychowawczym, w sytuacji podbramkowej. Popłakałam się po wyjściu od jubilera.
Dziś nie mam już białego paska na palcu, dłonie mam jeszcze opalone po wakacjach, ślad został tylko w głowie.

Najdziwniejsze jest to, że nie podobał mi się od początku, był za duży, za ciężki i nie w moim guście. Może to głupie ale w momencie gdy mi się oświadczał przeleciało mi przez głowę, że to się nie uda, że nam nie wyjdzie. Przeczucie się sprawdziłosmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
iza-_28
Użytkownik Postów: 157
Uzależniony

Miejscowość: West Midlands

Data rejestracji: 23.08.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-10-2011 11:53
Ze szczegółami pamiętam dzień zaręczyn. Wrzesień, sobota i zoo. Wybieg dla żyraf. Klęka, wyciąga małe pudełeczko a ja czuję tylko smrodek z pobliskiego śmietnikasmiley. Otwiera. Żadnego zachwytu i niewielki grymas na mojej twarzy, który szybko ukrywam za wpływającym na usta uśmiechem. Następnego dnia wedle tradycji- jego rodzice i moi. Dobra wódka dla mojego taty i piękne kwiaty dla mamy. Powtórka z rozywki. Prosi mnie o rękę. Krótkie oświadczyny, parę słów. Ja pytam: tylko tyle masz do powiedzenia. Cisza. Szybki powrót do " uroczystości".

Pierścionek szybko znika z mojego palca. Nie podoba mi się. Pytam : dlaczego taki wybrałeś? znasz mój gust. Pada odpowiedź: mama pomagała mi wybrać.smiley Wszystko jasne.

Pierścionek ładny, ponadczasowy i delikatny. Białe złoto z cyrkoniami. Jednak to nie byłam ja. Teraz leży na dnie z inną biżuterią.
rekonstrukcja

Redaktor

Miejscowość: Twój Komputer

Data rejestracji: 12.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-10-2011 13:00
Na moim palcu też nie ma żadnego z trzech. Pierwszy został oddany, drugi mi się zawieruszył ( nieszczególnie zależało mi na jego znalezieniu smiley ), trzeci wybrałam sobie sama, jest piękny , "inny", ale...ma za duży rozmiar. Zgubiłam go z tego powodu już kilka razy, a on w magiczny sposób do mnie wraca. Ostatni raz mój boski pierścień odnalazł mnie na dachu samochodu, zaparkowanego w potwornie ruchliwym miejscu w biały dzień . Nie wiem skąd się tam wziął i jak to się stało, że pierścionek z diamentami i pewnym unikatowym kamieniem szlachetnym, przeleżał tam parę godzin . Był w zasięgu ręki wielu osób, na absolutnym widoku. Leżał i błyszczał w pełnym słońcu jak na tacy , nie można go było nie widzieć, a jednak czekał właśnie na mnie...
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-10-2011 15:33
Ludzie już nie sięgają po leżące na ulicach portfele i biżuterię. Boją się ukrytych kamer i innych "mamy cię". Pewniejsi są jak ukradną sami w uczciwy sposóbsmiley. Gdyby wiedzieli jaki klejnot nosisz to niejeden zbir odciąłby go razem z palcem. Albo co gorsza porwał...
rekonstrukcja

Redaktor

Miejscowość: Twój Komputer

Data rejestracji: 12.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-10-2011 21:15
Musisz odzierać moje życie z magii ? smiley
Ten pierścionek ma swoją historię, która jest 10000000000x cenniejsza, niż jego wartość materialna. Dlatego nikt nie ważył się go tknąć, choć leżał w zasięgu wielu rąk.
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-10-2011 11:18
a ja dzisiaj wyszłam pierwszy dzień bez obrączki... pierwszy od 7 lat... został tylko ślad....

This user has been deleted!
Strona 6 z 14 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info