Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 14 z 16 << < 11 12 13 14 15 16 >
Autor RE: Zdrada = zabójstwo
mmmm
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Data rejestracji: 24.11.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-11-2014 21:28
Panowie i Panie. Proszę o odpowiedź jakbyście traktowali takie słowa:

Dziwnie się czuje taka radość i smutek zarazem. Kiedyś cię zamorduje, już nawet wiem jak.

Powyższe zdanie napisał kochanek mojej żony do niej w mailu. Jest oczywiście wyrwane z całej masy zdań napisanych w obledzie typu: szkoda że to nie moje dziecko itd... Temat ciezki. O zdradzie do wiedziałem się 2 dni temu. Przypadkiem wpadły mi w ręce maile. Co więcej moja żona jest w ciąży ze mną co najwyraźniej nie odpowiada temu komuś.
Żona nie chce ze mną oczywiście o niczym rozmawiać.... Mimo wszystko ją kocham i nie chce żeby się coś jej i dziecku stało.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Zdrada = zabójstwo
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-01-2019 05:09
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-11-2014 21:56
mmmm napisał/a:
(...)napisał kochanek mojej żony do niej w mailu. Jest oczywiście wyrwane z całej masy zdań napisanych w obledzie typu: szkoda że to nie moje dziecko itd...
(...) moja żona jest w ciąży ze mną

Zazwyczaj kochanek jest hmmm...używany smiley z pełną świadomością, że nadaje się jedynie do połechtania próżnego tudzież niedowartościowanego ego i zabawy. Kiedy więc sprawa wymyka się spod kontroli i zdarza się ciąża, jedynym sensownym wyjściem jest wmówić kochankowi, że to dziecko męża. No bo co, jak co, ale na ojca to jednak lepszy ten nudny, ale przewidywalny i odpowiedzialny mąż. Z kochankiem grząski grunt mimo wszystko...acz miły smiley

mmmm, masz pewność, że dziecko biologicznie będzie Twoje? Może inaczej...chcesz być pewnym?

Jeśli chciałbyś rozwinąć swoją historię, opisz ją w dziale zdrad "dodaj zdradę".

This user has been deleted!
Edytowane przez dnia 24-11-2014 22:26
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-11-2014 23:24
mmmm
JakichWiele ma rację, skąd ta pewność że to Twoje dziecko ?
W przypadku gdyby nie było Twoje, masz 6-mcy na zaprzeczenie ojcostwa od momentu urodzenia się dziecka.
Sprawdź bo warto.

B40
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: 3City

Data rejestracji: 30.07.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-11-2014 23:49
mmm dokładnie jak napisał Piotr, JW skąd ta pewność. Mało wiemy jak się układało aby cokolwiek doradzać. Ty jednak znany przewidywalny, on jak nawet widać z jednego maila - czub. Fajny do robienia nastroju. Taki zwariowany, uduchowiony - Ty normalny przewidywalny do bólu. Napisz coś więcej. Badanie dziecka możesz zrobić nawet po narodzinach koszt coś koło 1000 - 1500 PLN próbka śliny i wszystko jasne. Gdy spędzisz kilkadziesiąt albo kilkaset nocy przy takim maluchu prawda może okazać się bardzo bolesna. Jesteś na "starcie". Będąc na Twoim miejscu chyba bym jednak wolał sprawdzić. Chociażby z uwagi na okoliczności.

Nie ten jest odważny, kto nie czuje strachu, ale ten, kto potrafi go pokonać
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 25-11-2014 00:10
mmmm napisał/a:
Dziwnie się czuje taka radość i smutek zarazem.

Jeśli "radość i smutek" dotyczą sytuacji ciąży, to bardzo prawdopodobne, że kochanek zaznajomiony, że co prawda zostanie ojcem, ale poza tą parą, nikt więcej o tym wiedział nie będzie. Powód pewnie prozaiczny i przeliczalny smiley
No i pograć na uczuciach, jak to jest nieszczęśliwy jakoś trzeba, coby pokazać, że przecież nie tylko seks, stąd smuci się chłop...
Swoją drogą, mmmm, całkiem serio...Jeśli nie masz pewności, czeka Cię trudny czas. Współczuję.

Edytowane przez dnia 25-11-2014 00:15
Nick
Użytkownik Postów: 110
Uzależniony

Data rejestracji: 09.07.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 25-11-2014 11:42
mmmm napisał/a:
Panowie i Panie. Proszę o odpowiedź jakbyście traktowali takie słowa:

Dziwnie się czuje taka radość i smutek zarazem. Kiedyś cię zamorduje, już nawet wiem jak.

Powyższe zdanie napisał kochanek mojej żony do niej w mailu. Jest oczywiście wyrwane z całej masy zdań napisanych w obledzie typu: szkoda że to nie moje dziecko itd...

typowy przeciek kontrolowany.
Oczywiście ten mail wpadł Ci w ręce "niby przypadkiem" smiley

Masz się czuć tak jak się czujesz. Cel został osiągnięty.
Żona zdradzała, ale z Tobą zaszła w ciążę.
Jesteś lepszy niż kochanek więc zapomnij, opiekuj się i wychowuj to dziecko.

A może nawet to dziecko jest Twoje....
Kiedy zrobisz badania DNA ?
Kochanek się zbadał na okoliczność choróbsk zanim skorzystał ?
Zdrajec
Użytkownik Postów: 9
Nowy

Data rejestracji: 06.11.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 26-11-2014 17:22
hmmm ciekawe, ja jako zdrajec mogę powiedzieć, że o tym dziecku miałem podobne przemyślenia - niestety, teraz wiem, że to głupota jest, ale oni są w "amoku" jeszcze i myślą jak myślą
pewno nic złego nie bedzie bo to tylko myśli intensywne - o tym zabicu też myślałem w taki sposób - ale nie myślałem, żeby był to przecie kontrolowany = szantaż
moim zdaniem, weź na przeczekanie, tylko bądź stanowczy i kontroluj ją i wcale tego nie ukrywaj
powodzenia

Zdrajec
Strona 14 z 16 << < 11 12 13 14 15 16 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info