Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 13 z 16 << < 10 11 12 13 14 15 16 >
Autor RE: Zdrada = zabójstwo
Zdrajec
Użytkownik Postów: 9
Nowy

Data rejestracji: 06.11.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 10-11-2014 11:50
fajna dyskusja tylko co ma na celu udowodnić mi że jestem ****ek - jestem, wzbudzić żal - żałuję i jestem wszystkiego świadom jak cholera. i muszę z tym żyć. Yorik co mam według Ciebie zrobić?masz jakieś dobre rozwiązanie na taki problem po którym wszyscy będą zadowoleni ja nie muszę jakby co. Czasem trzeba coś więcej niż krytyka. Zrobiłem źle i będę o tym myślał każdego dnia także o tym że zdradzoną jest wciąż ze mną - nie dlatego że ona musi dlatego że ona

Post doklejony:
że ona chce! i to jest dla mnie najważniejsze i nie zamierzam już nigdy szukać innych i żebyś dobrze zrozumieć dla jej szczęścia nie dla mojego. A dobrze wiesz że jak ona będzie szczęśliwa to ja też
Edytowane przez Zdrajec dnia 10-11-2014 11:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Zdrada = zabójstwo
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-03-2019 01:15
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 10-11-2014 13:29
Nic dziwnego że dyskusja ci nic nie daje. Nie zrozumiesz przez co przechodzi twoja żona bo nie jesteś na jej miejscu. I lepiej byś tego nie przechodził. Samym zdradzonym też ciężko oddać cały ten koktajl który im został zafundowany. To całkiem niezła mieszanka uczuć bardzo często sprzecznych. .Jest pewien artykuł .wbij w wyszukiwarkę jw.org znajdź "jak odbudować zaufanie. Odrzuć religijne dodatki i przemyśl. Mi trochę pomogło choć jestem po tej drugiej stronie.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 10-11-2014 20:07
Zdrajec, Apologises bardzo ładnie Ci odpowiedział, skorzystaj z tego.
Religijne komentarze faktycznie omijaj, bo często to tylko dorobiona emocjonalna niepragmatyczna bardzo ogólnikowa ideologia mająca swój inny cel. Nie chciałem tego poruszać, ale czemu w Kościele sie źle czujesz? Naprawdę myślisz, że Ci co chodzą do Kościoła to są same aniołki? Uwierz, że z wieloma osobami byś się swoim krzyżykiem nie zamienił.

Przede wszystkim wydoroślej i podejdź do sprawy jak odpowiedzialny facet, który się nad sobą nie użala, bo od tego woda z mózgu Ci się zrobi. Nie Ty jesteś teraz najważniejszy i Twoje cierpienie, choć jak od czasu do czasu będzie Ci niedobrze, to bardzo dobrze smiley

Pytasz co masz zrobić i sam sobie odpowiedziałeś.
Myślisz, że takie istotne jest zapewnianie całego swiata, że nie zamierzasz już nigdy szukać innych? Tego nie wiesz, ludzie są słabi, a życie jest złośliwe; Poza tym szukałeś czy samo Ci się trafiło?;

Dobre rozwiązanie?
Żyj bardziej dla innych a mniej dla siebie. Twoje cierpienie, Twoja sprawa, nie obciążaj za długo tym innych. Gdy odnajdziesz w tym radość, a nie przymus czy pokutę- wygrałeś;
Jesli usiadziesz na laurach lub będziesz pokutował całe życie- przegrałeś.
Dostałeś okazję żeby stać się lepszym człowiekiem, od Ciebie zależy czy z niej skorzystasz i jak spożytkujesz swoje doświadczenie;

Jesli Ci naprawdę na żonie zależy, to sprawisz, że będzie szczęśliwa, wytrzymasz wszystko; będziesz się w nią wsłuchiwał nie w siebie. Staniesz się facetem, jakiego zawsze chciała. Nie jest to łatwe, bo bezterminowe.
Nie znamy przebiegu końca Twojej chwilowej wielkiej miłości i konsekwencji, ale w odpowiednim układzie temu drugiemu małżeństwu też mógłbyś pomóc.

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia
Nox
Użytkownik Postów: 570
Expert

Data rejestracji: 28.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-11-2014 14:08
... żebyś dobrze zrozumieć dla jej szczęścia nie dla mojego. A dobrze wiesz że jak ona będzie szczęśliwa to ja też .."naprawdę do szczęścia wystarczy ci tylko szczęście żony?Nie napisałeś że nie zdradzisz dla WASZEGO szczęścia tak jakbyś dla swojego szczęścia mógłbyś to zrobić.Ja odnoszę wrażenie że nie jest ci z żoną po drodze,co prawda piszesz ,,żałuje" ale..mam wrażenie że oznacza to,,żałuję bólu który sprawiłem" ale nie jestem szczęśliwy w moim związku. .Napisałeś..,,dodatkowy ból to taki, ze ma sie świadomość, że nie tylko zrobiło się krzywdę rodzinie swojej, ale tamtej także.."za tamtą rodzinę odpowiada dorosła kobieta która podjęła decyzję wiedząc o ewentualnych konsekwencjach.Chyba że były obietnice o wspólnej przyszłości ,plany które legły gdy twoja żona się dowiedziała.Czy to nie tak że mając do wyboru budowanie swojego świata na nowo lub budowanie go z żoną wybrałeś dobro żony i jej świat?Czy gdybyś miał/może masz/możliwość życia sam/bez żony/nie byłbyś szczęśliwszy?Takie ,,będę szczęśliwy gdy ktoś jest szczęśliwy"do niczego nie prowadzi na dłuższą metę.To trochę ,,będę taki jak ona chce"-to się nie sprawdza.
Zdrajec
Użytkownik Postów: 9
Nowy

Data rejestracji: 06.11.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 12-11-2014 14:34
Hej, nie wiem co sie jej działo, bo żadne słowa tego nie opiszą.
Chciałem powiedzieć, że ogólnie podejście jest wszystkich takie samo i takie same wnioski są, nie tylko na tym forum.
Ale może z tej beczki - ja żałuję, jak już wiadomo, bo strraciłem coś czego już nigdy nie odzyskam. Moje małżeństwo jest na bardoz dobrej drodze do odbudowania - niestety brutalne finanse nie pozwalają nam na wiele rzeczy i musimy ciułać z miesiaca na miesiąc. Zaraz usłyszę pewno, no to może lepiej dla niej jakbyśmy sie rozstali, bo ja bym musiał placić alimenty itp. Otóż nie. Ja nie chcę od niej odchodzić a ona ode mnie też - skąd to wiem, bo się o to zapytalem i sam zaproponowałem. Mi wcale lepiej samemu by nie było i wygodniej jak pewno niektórzy myślą.
Zaraz znowu gromy padą - kocham moją żonę, taką jaka jest, z wadami i zaletami i problemami. Nawet po tej "miłości" którą miałęm z inną, tamta nie dosrasta jej do pięt. Teraz to widzę. Zaraz znowu będzie - to wcześniej nie widziałeś smiley. Strasznie te "riposty" są przewidywalne.
Dla mnie najwążniejsze jest to, ze oboje chcemy wyjść z sytuacji i żyć razem w szczęściu. Reszta jest nieważna teraz.
Odnośnie katolickich doktryn itp. - one mi nie przeszkadzają, część jest "natarczywa" ale ogólnie to gdyby ludzie byli tacy jak powinni według tejże religii (i pewno kilku innych) to nie byłoby takich problemów.
Miło było mi wszystkich posłuchać, bardzo bym chciał żebyście życzyli mi dobrze, mi i mojej żonie i rodzinie. Potępianianie nic nie pomaga takim jak ja, a prowadzi tylko do rozpadu małżeństw, co niekoniecznie musi się dziać smiley.

Jeszcze jedno - dla chcących, planujących itp. zdradzić - NIE RÓBCIE TEGO NAPRAWDĘ NIE WARTO - tyle że ta świadomość przychodiz duuuużo po fakcie.

Zdrajec
Nox
Użytkownik Postów: 570
Expert

Data rejestracji: 28.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 12-11-2014 18:56
....,,Nawet po tej "miłości" którą miałęm z inną, tamta nie dorasta jej do pięt..."-skoro to widzisz to życzę WAM byście ogarnęli sytuację na tyle by dalsze życie było coraz lepsze,byście umieli ze sobą rozmawiać i rozwiązywać problemy .
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-11-2014 22:03
Zdrajec pamiętaj że w grze zostają ci którzy szanują wady swoich partnerów i właściwie tak ludzie powinni się dobierać smiley

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 13 z 16 << < 10 11 12 13 14 15 16 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info