Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 4 z 16 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Autor RE: Zdrada = zabójstwo
Magda m24
Użytkownik Postów: 158
Uzależniony

Miejscowość: Lębork

Data rejestracji: 24.06.09

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 26-07-2011 09:20
Tezeusz ja też jestem żywym trupem
Może zrobimy naszym zdradzaczom "noc żywych trupów" smiley
mam ochotę sie trochę rozerwać smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Zdrada = zabójstwo
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 27-03-2019 04:02
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
krzysiekStankiew
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Data rejestracji: 22.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 26-07-2011 09:31
Chyba dlatego tak ciężko cokolwiek odbudować po tym wszystkim.....że są dwa "trupy"....chodz z drugiej strony...tym się różni śmierć od zdrady..po śmierci nie ma nic....(na tym świecie) przynajmniej..a po zdradzie..no cóż są przykłady..że bywa i dobrze..smiley
Aczkolwiek czasami......

Troszke "pokiereszownay" przez życie, ale na własne życzenie.
35849405 Wyślij Prywatną Wiadomość
mojanz

Stały bywalec

Data rejestracji: 08.07.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 26-07-2011 15:46
Krzysiu a propo Wszystkiego naj naj....pamiętaj nie rezygnuj ..czuję od Ciebie wielką chęć odzyskania tego co zle zrobiłeś ...nie poddawaj się jestem kobietą byleś miał prawdziwe zamiary .
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-07-2012 18:37
Gupia kobieto, wyrzuciłaś to z siebie. Naprawde składnie ujęłaś całość. Szkoda, gdyby ten watek zaniknął w otchłani innych.

..dodam ze zdradzam, zdrazam, takie życie, do jednego czuje milosc w jakisms sensie w drugim sie zako****e, czy to jest złe? moze jestem egoistka oni oboje twierdza ze bylabym idealna żoną, ja wiem mam wspanialy charakter

A co to za dziewcze młode sie zaplątło w takim wątku ?
Sentencja rewelka smileysmileysmiley
Dziewczyna cud malina smiley
Tylko rwać !
tula70

Stały bywalec

Data rejestracji: 16.11.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-07-2012 19:47
Gupia dobrze napisane smiley Ja też jestem żywym trupem i do tego mam chyba z głową coś nie tak...smiley
Fenix

Przyjaciel

Data rejestracji: 17.05.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-07-2012 20:37
Chyba nie ma tu nikogo kto pomyślałby że jest inaczej. Mówię tu o zdradzonych , schemat ten sam brak snu niejedzenie i ta reszta którą opisałaś... Każdy z nas to przerobił. Przydałoby ustanowić zdradę jako przyczynę wielu jednostek chorobowych. No i jeszcze jakby była karalna jako przemoc psychiczna byłoby extra. Gupia do zobaczenia w lepszym świecie bez zdrady

Ten avatar bo z popiolu... W moim przypadku z bagna..
henryjeweller

Przyjaciel

Data rejestracji: 14.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-07-2012 21:02
Ja mam troche inny punkt widzenia, choc rowniez uwazam, ze to jest zbrodnia, ze rowniez bezkrwawa, to jednak nie jak morderstwo. Ja porownuje do gwaltu, to jest emocjonalny gwalt i takimi odczuciami tez sie zdrada rzadzi. Kazdy zdradzony przezywa katusze (martwy czlowiek nie), nie mowiac juz o takiej roznicy, ze po zdradzie czlowiek zyje - i choc zywy trup rownie nadaje sie do przenosni czlowieka po gwalcie, to jednak nie wszystko zostalo w nim zabite. Ludzie, ja myslalem, ze to tylko ja bylem pesymista wszechczasow, ale tutaj jest za duzo czarnowidztwa. Wskrzesilismy z siebie zapas sil po tym przykrym zdarzeniu, przeszlismy zmiany - nie mowcie, ze jestesmy juz w niebie smiley albo ze niczym zombie pozostaniemy na tym padole az faktycznie starosc nie zatrzyma nam bebechow. My zyjemy - zgwalceni emocjonalnie, niektorzy skrzywieni, a na pewno wszyscy pokiereszowani i zyc bedziemy, niektorzy z nas pokochaja na nowo, niektorzy z nas odkryja laske milosci na nowo ze starym partnerem, niektorzy polepsza jakosc zycia, choc oczywiscie z ta zadra, jaka zostawia gwalt - na cale zycie.
Zrobili nam to, czego sie nie spodziewalismy, na co zgody nie dalismy i co nas rzucilo na ziemie. Ale NIE ZABILO W CALOSCI.
Strona 4 z 16 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info