Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | ALFABET ZDRADY | M - miłość
Strona 6 z 6 << < 3 4 5 6
Autor RE: Miłość małżeńska to:
aster
Użytkownik Avatar Użytkownika

Małomówny

Data rejestracji: 15.02.19

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-02-2020 09:11
Subtelne formy przemocy w związku.

a nazywane jest to: kompromis, docieranie się, opiekuńczość, itp...

trudno jest łatwo żyć
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Miłość małżeńska to:
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 24-02-2020 01:33
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-02-2020 12:37
A ta,, opiekuńczość"to trafione, należy się przyjrzeć szczególnie, bo bezemnie to..................................... itp, wszystko po to, aby odebrać wiare w siebie i wartość. A okazuje się, ze w pojedynke można wszystko. Im trudniejsza sytuacja życiowa, tym gorzej? NIE, tym lepszy sprawdzian i szansa odkryć większą wartość i możliwości.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
aster

Małomówny

Data rejestracji: 15.02.19

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-02-2020 12:49
bacia47
ale ja naprawdę myślę, że beze mnie to on by zginąłsmileysmileysmileysmiley

trudno jest łatwo żyć
msz
Użytkownik Postów: 98
Stały bywalec

Data rejestracji: 01.02.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-02-2020 09:09
Kurcze naprawdę mam pogoń myśli w głowię i nie mogę ich ogarnąć w słowa. Dla mnie normalnym w pragnieniu i dążeniu do swojego i czyjegoś dobra jest miksowanie i tego co Ty piszesz i tego co amor. Może i to faktycznie wygląda na rozmydlanie. Nikt nie lubi wychodzić na idiotę czy - Ja też nie. Chyba odpocznę od zetki...Może podam tylko jeden artykuł, który z różnych względów jest dla mnie bliski i rozprawia o tym o czym chciałem...nie chcę tylko by był wzięty za reklamę...nie wiem czy go skopiować i tu wkleić??

http://lew-starowicz.pl/centrum-edukacji/bajki-o-milosci

Do kliknięcia!

Konto zablokowane
amor

Przyjaciel

Data rejestracji: 08.02.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-02-2020 09:49
Nikt nie lubi wychodzić na idiotę czy - Ja też nie. Chyba odpocznę od zetki...

za bardzo bierzesz do siebie zwykłą rozmowę i wymianę wiedzy/doświadczeń;

żaden człowiek nie jest idiotą tylko dlatego, że np popełnia jakiś błąd, czy nie ma jakiejś wiedzy;
to właśnie na tych błędach i docieraniu szczegółów uczymy się od siebie nawzajem najwięcej;

w toku naszego, jeszcze pruskiego modelu edukacji, wmawia się ludziom, że popełnianie błędów jest szkodliwe i świadczy o niskiej inteligencji;
nie, tak nie jest; to na błędach uczymy się najwięcej;
popełnianie błędów nie świadczy o tym, że ktoś jest idiotą;

wpojony nam lęk przed ich popełnianiem ( lęk, że od razu zostaniemy jednoznacznie negatywnie ocenieni), tylko niepotrzebne zamyka ludzi przed rozwojem;

Post doklejony:
a świadome budowanie bajki o jakiej mówi Starowicz, to zupełnie coś innego, niż trwanie w złudzeniach;

Edytowane przez amor dnia 06-02-2020 09:52
msz
Użytkownik Postów: 98
Stały bywalec

Data rejestracji: 01.02.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-02-2020 10:15
za bardzo bierzesz do siebie zwykłą rozmowę i wymianę wiedzy/doświadczeń;

żaden człowiek nie jest idiotą tylko dlatego, że np popełnia jakiś błąd, czy nie ma jakiejś wiedzy;
to właśnie na tych błędach i docieraniu szczegółów uczymy się od siebie nawzajem najwięcej;

w toku naszego, jeszcze pruskiego modelu edukacji, wmawia się ludziom, że popełnianie błędów jest szkodliwe i świadczy o niskiej inteligencji;
nie, tak nie jest; to na błędach uczymy się najwięcej;
popełnianie błędów nie świadczy o tym, że ktoś jest idiotą;

wpojony nam lęk przed ich popełnianiem ( lęk, że od razu zostaniemy jednoznacznie negatywnie ocenieni), tylko niepotrzebne zamyka ludzi przed rozwojem;

Zupełnie się zgadzam...Ale muszę Yorikowi przyznać rację: mam galopadę myśli w głowie...
I nie przejmuj się...Ja nie biorę do siebie waszych wypowiedzi jako krzywdzących mnie...Ale też gdy zauważam złą tonację (nie istotne czy z mojej strony czy z Waszej, nawet może niepotrzebnie postrzegam Ją jako złą) to też wolę dać sobie trochę czasu i coś przetrawić...Nie uciekam, nie zamiatam myśli pod dywan...ot taki chillout...ale wrócę do tych myśli...
Tak też czasem buduję swoją bajkę....co jakiś czas sprawdzam czy świadomie...jak przy każdych sieciach neuronowych....taka walidacjasmiley

Post doklejony:
Sorki amor..cytat źle objąłem ....

Post doklejony:
Kuźwa...tzn...nie źle objąłem..tylko niepotrzebnie wkleiłem...bo zgadzam się zupełnie, ale nie biorę do siebie, tak jak to być może wygląda...bo ta wklejka nad cytatem wygląda tak jakbym przedrzeźnił amor...kuźwa....tzn. biorę do siebie jako: postaram się przeanalizować, a nie jako bólu czy focha....no wiecie o co chodzi...smiley
msz - skup się!

no dobra do kliknięcia....
Edytowane przez msz dnia 06-02-2020 11:42
Strona 6 z 6 << < 3 4 5 6
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info