Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Mam ochotę zdradzić / Zdradzam / Zdradziłem(am)
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Autor Brakuje mi bliskosci kobiety
dymmat
Użytkownik Postów: 5
Nowy

Data rejestracji: 16.04.15

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-04-2015 17:58
Witam, mam 26 lat i jestem od zeszlego lata w zwiazku. Mieszkamy od siebie oddaleni o 900 km, wiec postanowilismy, ze spróbujemy wytrwać w związku na odległość przez jeden rok, a po roku ja wrócę (bo pochodzę z okolic, w których ona mieszka) i będziemy się wdywać częsciej niż teraz. Dotychczas przebywamy ze sobą średnio przez 3-4 dni co 4 tygodnie i wtedy jest pięknie, ale gdy jesteśmy daleko od siebie i gdy miną 2, 3 tygodnie od ostatniego spotkania, to bardzo mi brakuje kobiecego ciała, a mam duży popęd seksualny, i po prostu mam ochotę się z kimś przespać, tak jak w tym momencie. Mam już dość masturbowania się. Zacząłem nawet szukać kogoś do wspólnego seksu przez internet, chociaż nie czuję się z tym faktem dobrze. Co Wy byście zrobili na moim miejscu?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Brakuje mi bliskosci kobiety
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-02-2020 05:29
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Brakuje mi bliskosci kobiety
Nox
Użytkownik Postów: 570
Expert

Data rejestracji: 28.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-04-2015 19:21
...,postanowilismy, ze spróbujemy wytrwać w związku na odległość przez jeden rok,..."jak widać twoje postanowienia to fikcja.
dymmat
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-04-2015 19:37
Twoja odpowiedź mi nie pomogła. Chętnie poczytam kolejne wypowiedzi. Fajnie, gdyby zawierały odpowiedź na moje pytanie.
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-04-2015 19:46
jak widzisz, Twój "związek" nie ma szansy na przetrwanie - prędzej czypoźniej się posypie.Znajdz sobie dziewczynę na miejscu z podobnymi potrzebami co Twoje.Jak to nie pomoże pozostanie tylko wizyta u seksuologasmiley
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
hurricane
Super Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: Śląsk

Data rejestracji: 08.08.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-04-2015 19:55
co zrobić?
opcja nr 1 - częściej się widywać
opcja nr 2 - wrócić wcześniej
opcja nr 3 - dać sobie spokój ze związkiem na odległość

Post doklejony:
znalezienie sobie kogoś na miejscu tylko i wyłącznie dla ugaszenia popędu seksualnego jest równa opcji nr 3 - dla jasności smiley
Edytowane przez hurricane dnia 16-04-2015 19:59
Nox
Użytkownik Postów: 570
Expert

Data rejestracji: 28.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-04-2015 20:03
a skoro się przeliczyłeś to trzeba zweryfikować plany.Jak długo próbujecie ,,wytrwać"?Jeżeli to początek umowy to albo ty albo dziewczyna powinniście zmienić miejsce pobytu .Jeżeli to niemożliwe/ponoć wszystko jest możliwe dla chcącego/ to tak jak napisał Dr .Masz 26 lat i o tym jaki masz popęd wiedziałeś ,zamiast się męczyć porozmawiaj z dziewczyną.Niech każde układa sobie życie tam gdzie jest,Może ona chciałaby w przyszłości mieć partnera który w chwilach rozłąki lepiej będzie sobie radził.
dymmat
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-04-2015 20:36
Dziękuję. Zanim ja poznałem to wytrzymywałem dłuższe okresy bez seksu. Wydaje mi się, że to z wiekiem, a teraz z wiosną i piękną pogodą zwiększyło mi się libido. Na odległość żyjemy już od września i przebywamy ze sobą przez 3-4 dni raz na 4 tygodnie. Powrót wcześniej odpada. Chyba z nią o tym porozmawiam. Dobrym rozwiązaniem byłoby częstsze widywanie się, więc może popracuję w tym kierunku.
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info