Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Mam ochotę zdradzić / Zdradzam / Zdradziłem(am)
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Autor RE: Jak zdradzający postrzegają wybaczających?
Woland
Użytkownik Postów: 308
Przyjaciel

Data rejestracji: 03.06.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-06-2015 13:59
Yupi
Drogi kolego, wiem, że na AA wyprali Ci głowę, bo musieli jakoś ustabilizować galaretkę, w którą zmienił się Twój mózg od chlania. Ale doświadczenia człowieka, który był tak durny, że sam się wpakował w taki szajs, nie są uniwersalne. Uwierz, że są ludzie, którym do normalnego zachowania nie jest potrzebna dewocja.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Jak zdradzający postrzegają wybaczających?
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 20-09-2018 15:06
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-06-2015 20:08
Pewnie kolego wybaczam Ci Twój obrazliwy język. Najmniejszy narząd potrafiący najwięcej złego uczynić. Nie to co wchodzi do człowieka go kala ale to co z niego wychodzi. każdy niech wybiera swoją ścieżkę po to mamy wolna wolę, oby ona prowadziła do wewnętrznej wolności. Jezus powiedział nie przyszedłem leczyć zdrowych ale chorych. szanuje ludzi którzy pomimo nałogów przyznali się do problemu i chcą się zmieniać, czy to samemu czy to z Bogiem czy to w jakiejś grupie. Mniej ważny sposób ważny cel i jego osiągnięcie. Nikt z nas nie jest doskonały i wszystkiego nie wie, nie ma ani jednego sprawiedliwego, wszyscy zgrzeszyli. Smutno jak czyta się czyjeś posty nie budujące ale niszczące, ale różni są ludzie. Ważne aby się opamiętać i nie być jak jad faryzeuszy, którzy chcieli ukamienować prostytutkę. Kto z was jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem. Idz i nie grzesz już więcej, twoje grzechy są wybaczone. Pomyślności i wiary na lepsze jutro dla wszystkich.

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Woland
Użytkownik Postów: 308
Przyjaciel

Data rejestracji: 03.06.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-06-2015 21:17
Czuję się pouczony smiley
Juward
Użytkownik Postów: 3
Nowy

Miejscowość: Raj

Data rejestracji: 22.06.15

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-06-2015 17:38
JakichWiele
Cóż było takiego urzekającego w cytacie Wolanda że trafił do "cytatów użytkownika" ?
Podwyższenie własnej samooceny ? Czy może brak tolerancji, którą Woland wymagał od Ramireza ? (przepraszam jak przekręciłem nazwę usera)
Yupi na tym forum nie znajdziesz pomocy, będziesz tylko obiektem podwyższenia poczucia własnej wartości niektórych użytkowników. smiley
Nox
Użytkownik Postów: 570
Expert

Data rejestracji: 28.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-06-2015 19:10
,,,Yupi na tym forum nie znajdziesz pomocy,.."Juward może poczytaj założony przez autora wątek i jego ,,rozmowę" z innymi .
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-06-2015 19:17
Juward napisał/a:
JakichWiele
Cóż było takiego urzekającego w cytacie Wolanda że trafił do "cytatów użytkownika" ?
Podwyższenie własnej samooceny ? Czy może brak tolerancji, którą Woland wymagał od Ramireza ? (przepraszam jak przekręciłem nazwę usera)

Pytanie nie ma związku z tematem, proponuje zadać je gdzie indziej.
Juward napisał/a:
Yupi na tym forum nie znajdziesz pomocy, będziesz tylko obiektem podwyższenia poczucia własnej wartości niektórych użytkowników. smiley

Nie zauważyłem, aby user Yupi szukał pomocy w niniejszym wątku. Jedyne co to naruszył 10pkt regulaminu skąd zapewne post Wolanda. BTW kim jesteś aby mówić, czy ktoś otrzyma pomoc czy nie. http://www.zdradzeni.info/images/smiley/cacy.gif
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Juward
Użytkownik Postów: 3
Nowy

Miejscowość: Raj

Data rejestracji: 22.06.15

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-06-2015 20:01
LordLachdanan

Yupi
Drogi kolego, wiem, że na AA wyprali Ci głowę, bo musieli jakoś ustabilizować galaretkę, w którą zmienił się Twój mózg od chlania. Ale doświadczenia człowieka, który był tak durny, że sam się wpakował w taki szajs, nie są uniwersalne. Uwierz, że są ludzie, którym do normalnego zachowania nie jest potrzebna dewocja.

To z pewnością jest na temat smiley
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info