Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Mam ochotę zdradzić / Zdradzam / Zdradziłem(am)
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 > >>
Autor RE: Jestem bardzo złą kobietą!
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-09-2014 21:48
ale jakoś czuje się "zdradzony" że nie chciała tutaj z nami podyskutować smiley
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Jestem bardzo złą kobietą!
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 12-12-2018 23:04
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
gonia_191
Użytkownik Postów: 8
Nowy

Data rejestracji: 19.09.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-09-2014 22:53
Dlaczego chętnie podyskutuję. Szukam porad też na innych forach... to chyba normalne.

Post doklejony:
JakichWiele napisał/a:
gonia_191 napisał/a:
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie czuję wyrzutów sumienia, nie jest mi nawet wstyd... traktuje to raczej jako coś normalnego

Dlaczego więc sądzisz, że jesteś "bardzo złą kobietą", skoro jw traktujesz swoje poczynania za normę? Przysłowiowej koopy się nie trzyma smiley

No raczej dobrą kobietą nie mogę się nazwać, to oczywiste, nawet jeżeli traktuje swoje postępowanie jako coś normalnego.

Post doklejony:
Yorik napisał/a:
Gonia_191,
Witam wszystkich. Jakiś czas temu uzmysłowiłam sobie, że mam duży problem ze sobą.

Jesli sobie jaj nie robisz, to uświadom sobie w końcu, że masz klasyczną hiperseksualność; No niestety, jesteś nimfomanką i Twoje poważne problemy dopiero się zaczną;
Idź szybko do seksuologa, niech zdiagnozuje dokładnie, co Ci jest, zanim zdiagnozuje to Twój mąż. Bo on, jeśli nie jest lekarzem, trochę inną postawi diagnozę i leczyć napewno nie będzie, a można to opanować smiley

Nie robię sobie jaj. Dziękuję, że potraktowałeś mnie normalnie i za radę.
Edytowane przez gonia_191 dnia 19-09-2014 22:58
Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-09-2014 22:58
jeśli traktujesz swoje postępowanie jako coś normalnego to jak wpadłaś na to że masz problem?
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
hurricane
Super Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: Śląsk

Data rejestracji: 08.08.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-09-2014 23:04
No raczej dobrą kobietą nie mogę się nazwać, to oczywiste, nawet jeżeli traktuje swoje postępowanie jako coś normalnego.

problem masz z tym co robisz, jak to sama zauwazyłaś i z tym, ze traktujesz to jako coś normalnego, nie wiem co gorsze...
no ale to chyba wiesz już sama.

"...No matter how many deaths that I die, I will never forget..."
rekonstrukcja
Użytkownik Avatar Użytkownika

Redaktor

Miejscowość: Twój Komputer

Data rejestracji: 12.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-09-2014 23:17
Przecież ona jest chora. Niech idzie do lekarza , na terapię i dokooptuje do grupy wsparcia.

Co tu komentować ? I co doradzać ? My nie lekarze. Recepty na prochy nie wypiszemy.

"Odwaga ludzka jest jak rower, przewraca się, gdy się na nim nie jedzie." Marti Larni
gonia_191
Użytkownik Postów: 8
Nowy

Data rejestracji: 19.09.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-09-2014 00:46
Skoro wszyscy twierdzą, że bez pomocy lekarza się nie obejdzie to wiem co muszę zrobić. Tylko iść do psychologa, psychiatry czy seksuologa?
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-09-2014 02:32
Idź do seksuologa, bo jest duża szansa, że sam Cię poprowadzi, znają się na tym; Napewno zrobi rozpoznanie. W zależności od tego jakie jest podłoże skieruje Cię na konsultację do neurologa lub psychiatry (jeśli to podłoże maniakalne).

Jeśli prowadzący stwierdzi, że wzbudzenie poczucia winy, uświadomienie większości konsekwencji, odczuć innych, co do takiego prowadzenia się Ci pomoże się odnaleźć, to zapraszamy. Możliwa nawet terapia wstrząsowasmiley

Wiesz, naszym potencjalnym pacjentem jest raczej Twój facet, więc zadbaj, aby tu nigdy nie trafił;
Za późno się obudziłaś, nie powinnaś wchodzić w stały związek, bo złamiesz komuś życie, a sama się stoczysz; o dzieciach na razie nie myśl;

Dlaczego nie zostałaś wolną panienką, do pewnego wieku kolorowe życie byś miała skacząc z kwiatka na kwiatek ?
Mało jest kobiet, które tak po męsku podchodzą do sprawy,

PS. Myślę, że nasz Dr House chętnie Cię skonsultuje osobiście w ramach rekompensaty za to, że poczuł się zdradzony smiley smiley smiley

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia

Edytowane przez Yorik dnia 20-09-2014 02:39
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info