Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Mam ochotę zdradzić / Zdradzam / Zdradziłem(am)
Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Autor RE: Jestem bardzo złą kobietą!
gonia_191
Użytkownik Postów: 8
Nowy

Data rejestracji: 19.09.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-09-2014 13:50
Myślę, że swoje i jego życie zniszczyłam gdy pierwszy raz nie oparłam się pokusie zdradysmiley Nie będę czekała na porady specjalistów bo nie wierzę, że sposób w jaki go o tym poinformuję oszczędzi mu cierpieniasmiley Podjęłam już decyzję.

Post doklejony:
Mąż wstał, więc muszę się jakoś zebrać w sobie i podjąć się najgorszego. Mam nadzieję, że on to jakoś przeżyje.
Edytowane przez gonia_191 dnia 20-09-2014 14:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Jestem bardzo złą kobietą!
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 19-09-2020 13:08
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
hurricane
Super Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: Śląsk

Data rejestracji: 08.08.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-09-2014 15:59
sporo już sama wiesz..
może fakt że to na tle chorobowym będzie okolicznością łagodzącą, ale wielu ze zdradzonych nie potrafi wybaczyć i zapomnieć o jednorazowym skoku w bok, a co dopiero taka kumulacja....

"...No matter how many deaths that I die, I will never forget..."
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-09-2014 19:06
O ile w ogóle szczerość nastąpi i w pełnym wymiarze...nie ma co, trafi/trafiła się mężowi przecudna sobota, najcudniejsza pewnie w życiu smiley
Swoją drogą, nie sądzę, że ta rozmowa powinna się odbyć teraz. Terapia, choćby początkowa, próba zmiany siebie z jakimś skutkiem...to rozumiem. A tak mąż dostanie po piszczelach, a goniec wieści zupełnie nieprzygotowany do pierwszej pomocy i w zasadzie na tę chwilę zupełnie nie rokujący na przyszłość.
No, chyba, że mąż robi to samo (ciekawe czy by bolało? smiley ) lub też wykorzysta okazję szoku i podejmie decyzję w błyskawicznym tempie.

IMO jesteś dziewczyno zupełnie niedojrzała emocjonalnie, podejmując decyzję o rozmowie ot, jakbyś miała przyznać się, że kupiłaś kolejną parę butów, a budżet domowy na styk. Zero strachu i to infantylne "mam nadzieję, że on to jakoś przeżyje"
Seksoholizm seksoholizmem, Ty jesteś zaburzona raczej po całej linii...

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
gonia_191
Użytkownik Postów: 8
Nowy

Data rejestracji: 19.09.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-09-2014 00:53
Powiedziałam mężowi o wszystkim, siedział i tylko słuchał, praktycznie nic nie komentował. Po wszystkim wyszedł z domu. Nie było go dwie godziny, próbowałam dzwonić kilka razy bo się zaczęłam martwic ale wyłączył telefon. Spakowałam najpotrzebniejsze rzeczy bo byłam pewna, że gdy przyjdzie to będzie kazał mi się wynosić. Wrócił bardzo spłakanysmiley jak go zobaczyłam to aż mnie coś zaczęło dusić w środku. Jak zobaczył spakowaną torbę to powiedział, że tak łatwo to się nie skończy i mogę zapomnieć o wyprowadzce. Zaczęłam go przepraszać ale nawet na mnie nie patrzyłsmiley Później powiedział coś co mnie bardzo zszokowało, bo wiedział, że miałam romans ale myślał, że to chodziło tylko o jednego mężczyznę. Mówił, że czekał aż się złamię i sama z tym do niego przyjdę. Powiedziałam, że czuję się jak śmieć i nigdy sobie sama tego wszystkiego nie wybaczę, więc na jego wybaczenie nawet nie liczę i chociaż go kocham to wolałabym się rozwieść niż codziennie patrzeć na niego i widzieć jak bardzo go skrzywdziłam. On po dłuższym milczeniu powiedział, że to będzie właśnie moja kara, że mam patrzeć jak on bardzo cierpi dopóki nie zdecyduje co dalej z tym zrobić. Dodał jeszcze, że pójdziemy oboje na jakąś terapię. Wyjął moją kartę sim z telefonu i złamałsmiley powiedział, że w poniedziałek weźmie mi drugi nr na abonament, żeby mógł kontrolować moje połączenia (nawet nie wiem czy tak się da). Mam zakaz wychodzenia z domu (nie licząc oczywiście wyjść do pracy), sama mogę chodzić tylko do sklepu który mam minutę od domu, wszelkie inne zakupy będzie robił sam. Musiałam oddać kartę płatniczą. Mam nawet zakaz golenia nóg i okolic intymnych. Tych zakazów i nakazów jest oczywiście jeszcze więcej.
Teraz siedzi zamknięty w drugim pokoju bo powiedział, że od dzisiaj będzie spał sam.
Zgadzam się oczywiście na wszystko.
Bardzo się boję nadchodzących miesięcy. Mam nadzieję, że znajdziemy jakieś wyjście z tej sytuacji.
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-09-2014 07:44
gonia_191 napisał/a:
Mam zakaz wychodzenia z domu (nie licząc oczywiście wyjść do pracy),

gonia_191 napisał/a:
Pracuję w takiej branży, że większość czasu w ciągu dnia spędzam poza domem, więc raczej nie miał nawet szans na zauważenie czegokolwiek.

Zdaje się, że mąż dowiedział się jedynie części prawdy, toteż teraz tylko mu się wydaje, że sytuacja od jutra będzie pod kontrolą smiley
Zakaz depilacji nóg i miejsc intymnych jako prewencja? Dobre smiley
Albo zwyczajnie trolujesz, dziewczyno, albo Twój mąż z lub bez Twojej "pomocy" jest mega naiwny smiley
Obstawiam to pierwsze.

milord
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Data rejestracji: 17.07.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-09-2014 10:24
>>>>Tych zakazów i nakazów jest oczywiście jeszcze więcej. <<<<
Dawaj goniasmiley Nie krępuj sięsmiley Nie przyjuwa cię przypadkiem kajdankami na noc do łóżka byś sobie nie robiła wypadów jak on zaśnie? Niepotrzebnie czekałaś na męża z tą torbą. Należało napisać list, zostawić na stole i wyjść. Swoją drogą to niezły hardcore ten twój facet skoro po powrocie jak cię zobaczył to nie wywalił torby przez okno a ciebie nie spuścił schodami. albo........ >>>> jeszcze do niego nie dociera co się działo bo zwyczajnie jest w szoku.
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-09-2014 10:30
Wyjął moją kartę sim z telefonu i złamałsmiley powiedział, że w poniedziałek weźmie mi drugi nr na abonament, żeby mógł kontrolować moje połączenia

Dokładnie albo troll albo mąż naiwny jak dziecko- a co mu da złamanie karty? I ten telefon na abonament?
Zdradzacz kartę na doładowanie dostanie w byle kiosku , telefon też można kupić bez problemu i całą kontrolę można rozbić o kant.
Zakaz depilacji- bezcenne smileysmileysmiley

Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info