Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Mam ochotę zdradzić / Zdradzam / Zdradziłem(am)
Strona 5 z 11 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Autor RE: osądź
slowianka
Użytkownik Postów: 23
Małomówny

Data rejestracji: 14.06.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-06-2014 14:17
Nie, nie szukam sponsora, nie musi mieć duuużo kasy.
Ale wiem że tak to w pierwszym poście zabrzmiałosmiley
Chodzi mi o to że nie chcę żeby zarabiał mniej niż ja bo po co mi utrzymanek;p
A w moim małżeństwie jest tak że ja lepiej dałabym radę finansowo bez Męża niż On beze mnie...
Rozmawiałam z Mężem na temat innych kontaktów i oficjalnie zostało powiedziane że nie jesteśmy razem więc możemy spotykać się z innymi.
On zdaje sobie sprawę że nie jestem święta, że się bawię,
Ja nie wnikam co on robi jak wychodzi. Teraz jest na tygodniowym wyjeździe, nie pytałam co robił wieczorami, wiem że piwkował z kolegami a co więcej? Nie pytam.
Wyjątkowe jest dla Ciebie to że zdradzam, to że chcę zdradzać z dwoma bez miłości? Czy to że powiedziałam Mężowi że nie chcę z Nim być?
Cóż zdradzanie nie jest takie wyjątkowe, znam mnóstwo ludzi którzy się zdradzali tyle że nikt się do tego nie przyznawał, ja też nie przyznaję się w swoim otoczeniu, wiedzą dwie najbliższe mi osoby i Wy;p
Panda - to jeszcze nie jest tak że mam zamiar szukać bogatego faceta do ewentualnego związku kiedyś, tylko jeśli bym spotkała kogoś kto wydawałby się interesujący na tyle żeby myśleć o jakimś poważniejszym związku w ogóle, nie może zarabiać najniższej bo wtedy ja musiałabym Go utrzymywać...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: osądź
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 20-09-2018 15:06
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-06-2014 19:59
Skoobi napisał/a:
Rzeczywiście nowe idzie.Dialogi , które tak naprawdę są monologami
smileysmileysmiley

Rozmowy klonów kontrolowane smiley

A może to wcale nie klony, Skoobi smiley Może to celowe rozdwojenie jaźni w jakimś tylko autorowi znanemu celu i na potrzeby czegoś? smiley

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
B40
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: 3City

Data rejestracji: 30.07.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-06-2014 21:55
Przywołałaś mnie do tablicy więc powiem Tobie co wydaje mi się "wyjątkowe" w Twojej osobie. Dziwne, niezrozumiałe dla mnie kształtowanie świata dla wytłumaczenia swoich poczynań. Pozwól że zacytuję:

Mieliśmy imprezę rodzinną i jak dzieci już odwieźliśmy do domu, były pod opieką mojej mamy to upiłam się i wydaje mi się na 99% ( niestety prawie urwał mi się film ) że powiedziałam mu że go zdradziłam.
Spojrzał na mnie tak jak nigdy, widziałam obrzydzenie w Jego oczach i wściekłość ale nic nie zrobił, rano zapytał czy pamiętam wczorajszy wieczór, odpowiedziałam zgodnie z prawdą że nie jestem pewna, i koniec tematu, nie zapytał o nic.

Czy to jest to o czym pisałaś Pandzie znowu zacytuję:
Ja powiedziałam Mężowi zaraz na drugi dzień jak inny facet mnie dotykał i całował, nie chciałam Go okłamywać i udawać dalej miłości.
Teraz oficjalnie nie jesteśmy razem i czasem zdarza mi się sex z kimś innym, jak większości singli.

Czy to jest to powiedzenie którym się tak chlubisz? Po prostu palnęłaś coś po pijaku i w sumie nie wiesz co. Takie moje spostrzeżenie.

Stwierdzenia o singlach nie komentuję - BO NIM NIE JESTEŚ. Proste jak drut masz męża i troszkę a nawet bardzo poprzestawiałaś kolejność swoich wyczynów.

Kolejne "ciekawe" stwierdzenie:
On jest domatorem, telewizor to jego hobby. Spędzanie naszego wolnego czasu wyglądało tak że on TV a ja laptop i spać. W weekend spacer i tak leciały lata.

i
Jego reakcja, ciężko mi to opisać, przykładowo: może pojedziemy tam i tam? On: co? w taką pogodę, o której? a co z dziećmi?

Nie moja droga on nie jest domatorem on po prostu chce aby dzieci miały dom nie wie że to co jest teraz to PATOLOGIA. Po prostu chroni je jak najlepiej potrafi. Po prostu ktoś musi być domatorem aby inny brylował na salonach. Ciekawy jestem jak by wyglądało Twoje "singlowanie" gdybyś musiała pomyśleć co z dziećmi jak zapewnić im zajęcie na weekend. Tych zmartwień nie masz rozwiązuje je ten prosty robotnik. Podejrzewam że w czasie gdy zajmował się wychowaniem dzieci ty się kształciłaś. Wiesz u zdrajców jest dziwna prawidłowość zawsze na pierwszym miejscu jest Ja, Ja, JA.

Piszesz tu że mąż wie że się bawisz itp. Nigdzie nie doczytałem (może nie zauważyłem) abyś napisała: "Mój mąż wie że że bzykałam się z jednym planuję bunga bunga z drugim."
Napisałaś że się rozchodzicie żyjecie osobno różnica subtelna acz bardzo istotna. Jak chcesz być taka uczciwa powiedz u to tak jak nam to przedstawiasz. Nie zrobisz tego. Bo?

Cóż mam na to wiele określeń.

Jaką wersję zna mąż o tych dwóch łajzach i życiu singla którym nie jesteś czy ze "coś się wypaliło między wami" "potrzebujesz czegoś innego", "nie pasujecie do siebie"

Pozwól że odpowiem za Ciebie - TĄ DRUGĄ.

Próbujesz kształtować obraz rzeczywistości dla swoich potrzeb. Drobny problem większość z nas za wiele czytała takich historii. CO gorsze wytłumaczenia o których piszesz niektórzy słyszeli na własne uszy.

Na początek prawieSinglu powiedz mężowi o swoich wyczynach (z szczegółami nie o wypadach w gronie znajomych), zobaczysz zmianę nie do poznania. Niestety nie zrobiła byś tego. Dlaczego?
Tym razem napiszę bo zdrajca to tchórz wyrachowany, wyćwiczony w swoim kłamstwie i niestety. W każdym swoim występku dopatrujący się usprawiedliwienia podłości. Podłość jest podłością. Proste jak drut.

Nie ten jest odważny, kto nie czuje strachu, ale ten, kto potrafi go pokonać
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-06-2014 22:02
betrayed40 napisał/a:

Na początek prawieSinglu powiedz mężowi o swoich wyczynach (z szczegółami nie o wypadach w gronie znajomych), zobaczysz zmianę nie do poznania. Niestety nie zrobiła byś tego. Dlaczego?

Bo biedny robotnik misio-tatuś wziąłby się i zdenerwował i już tak lajtowo by nie było z wybywaniem z domu, z opieką nad dziećmi, z opinią publiczną, z finansowaniem, z oddawaniem tym samym etc.? W ogóle byłoby hardkorowo?
Po co utrudniać sobie życie? smiley Jest fan, niech będzie smiley

This user has been deleted!
Edytowane przez dnia 15-06-2014 22:03
B40
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: 3City

Data rejestracji: 30.07.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-06-2014 22:11
I miś zmieni się w rozwścieczonego niedźwiedzia i będzie płacz i zgrzytanie zębów i OBOWIĄZKI

Nie ten jest odważny, kto nie czuje strachu, ale ten, kto potrafi go pokonać
Edytowane przez B40 dnia 15-06-2014 22:21
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-06-2014 22:55
JakichWiele napisał/a:
Skoobi napisał/a:
Rzeczywiście nowe idzie.Dialogi , które tak naprawdę są monologami
smileysmileysmiley

Rozmowy klonów kontrolowane smiley

A może to wcale nie klony, Skoobi smiley Może to celowe rozdwojenie jaźni w jakimś tylko autorowi znanemu celu i na potrzeby czegoś? smiley

Nie wiem jaka jest motywacja autora/autorki.Możliwości jest dużo i ciężko jest ograniczyć ich ilość przez eliminację.Pisanie kilkudziesięciu wątków , za każdym razem używając innej tożsamości jest już trochę męczące.A dyskutowanie -monologi tak naprawdę- ze sobą różnych tożsamości , tak naprawdę jednego autora świadczą o tupecie , wyzwalanym przez bezkarność.
Czytać się tego pseudointelektualnego ,siermiężnego jak sklepy GS bełkotu nie da.Żeby to chociaż było zabawne smiley

Post doklejony:
Skoro padla dosc precyzyjna sugestia w Twoim poscie JakichWiele to chyba jedno pytanie jest nieuniknione.Czy administracja posiada jakas wiedze na temat pisania przez jednego autora pod roznymi nickami ?Czy jedynym powodem tolerowania tego procederu jest brak twardych dowodow-bo nie wierze ,ze nie widzicie co sie dzieje?
Edytowane przez dnia 16-06-2014 07:42
slowianka
Użytkownik Postów: 23
Małomówny

Data rejestracji: 14.06.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-06-2014 07:15
Heh, ale jesteście dobrzy...
Nie pisałam na tym forum nigdy wcześniej...
****iate forum, myślałam że da się tu podyskutować itp... A tu ****.
Pa
Strona 5 z 11 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info