Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Mam ochotę zdradzić / Zdradzam / Zdradziłem(am)
Strona 6 z 13 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Autor RE: Zdradziłam....
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-06-2014 12:41
Fenix napisał/a:
Kolejnośc zawsze powinna być taka sama , kończę jedno zaczynam drugie...

Uroczw są te dogmaty zdradzonych, szoda, że z rzeczywistością nie mają za wiele wspólnegosmiley
Czy jak ktoś chce zmienić robotę, to najpierw rzuca z dnia na dzień tą którą ma, żeby nie wiadomo jak długo przymierać głodem, czy nagrywa sobie najpierw możliwość przeskoku ?smiley
Naprawdę wielką naiwnością jest myśleć, że w takim przypadku dobro starego pracodawcy stawiane będzie przed swoim i wyłaniającą się swietlaną przyszłościasmiley

I jeszcze jedna rzecz mnie zadziwia , ja po ciężkiej operacji nawet nie marzyłam o sexie smileysmiley może ta twoja nie była taka cięzka?

No i właśnie dlatego u Ciebie Fenix rekonwalescencja trwałą tak długo, trzeba umieć dobrać odpowiednią metodę rehabilitacji smiley Poza tym nie wiadomo czy operacja dotyczyła dolnych partii ?

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Zdradziłam....
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 20-02-2020 03:33
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
hurricane
Super Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: Śląsk

Data rejestracji: 08.08.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-06-2014 12:53
Yorik napisał/a:
Czy jak ktoś chce zmienić robotę, to najpierw rzuca z dnia na dzień tą którą ma, żeby nie wiadomo jak długo przymierać głodem, czy nagrywa sobie najpierw możliwość przeskoku ?smiley
Naprawdę wielką naiwnością jest myśleć, że w takim przypadku dobro starego pracodawcy stawiane będzie przed swoim i wyłaniającą się swietlaną przyszłościasmiley

najpierw trzeba złożyć wypowiedzenie smiley

"...No matter how many deaths that I die, I will never forget..."
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-06-2014 12:54
Hurricane
To nie tak.Krolewicz nie spadl z konia tylko kopnal autorke w zadek a po krolewiczu to samo uczynil kon.
Feniks -tu prosba zebys zmienila nick bo podobnego uzywa administrator .
No masz racje ze nie ma sensu czepiac sie szczegolow .Co to za roznica przeciez kto zdradzil , i niczego nie zmienia to ze w jednym poscie bedziesz osoba bezdzietna a w nastepnym dziewica z czworka dzieci i psem a na sam koniec okaze sie ze to Twoj maz okaze sie lesbijka.
Tu na forum sa naprawde wysokiej klasy specjalisci , ktorym nawet fakty w komentowaniu nie przeszkadzaja.smiley
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Yorik

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-06-2014 13:05
hurricane napisał/a:
ile to takich przykładów tutaj na to - pan sobie chciał pobzykać na boku, a pani myślała że ją kocha nad życie...smiley

Przecież nie każdy jest myśliwym, żeby o tym pomysleć. Zresztą po co skoro było fajnie ?
Jakby nie było mamy 3 osoby zdradzone: kaloryferek, żona człowieka z "zasadami", no i Feniks, która została na lodzie, choć trochę sobie pobzykała, ale serce złamane...
Do męża nie wróci, bo odsunęła sie od niego emocjonalnie, zabiła to co ich łaczyło, więc jaki ruch będzie dalej....?.....?..
....no tak,.....poszukiwanie w końcu tej prawdziwej miłości....bo potrzeby i braki zostały w końcu uświadomione....;

Post doklejony:
hurricane napisał/a:

najpierw trzeba złożyć wypowiedzenie smiley

Ależ skąd ?, aby zmniejszyć ryzyko niepowodzenia asekuracja nakazuje dopiero jak ma się podpisaną nową umowę. Dopiero wtedy się wie na czym się stoi smiley

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia

Edytowane przez Yorik dnia 14-06-2014 13:29
Fenix
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Data rejestracji: 17.05.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-06-2014 14:02
Yoriksmiley
No jetem naiwna kurcze , nadal choc ****.pę mi skopali
Skoobi ja też widzę te jakieś nieścisłoścismiley, ale wiesz zakochana kobieta pokopana przez ukochanego i konia smiley

A serio , to życie bywa okrutne i nie dlatego że takie jest , tylko dlatego że takie osoby jak feniks i inne są okrutnesmiley

Ten avatar bo z popiolu... W moim przypadku z bagna..
hurricane
Super Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: Śląsk

Data rejestracji: 08.08.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-06-2014 14:25
Skoobi napisał/a:
Hurricane
To nie tak.Krolewicz nie spadl z konia tylko kopnal autorke w zadek a po krolewiczu to samo uczynil kon.

to tak. w wyobrażeniach autorki był sobie królewicz na białbym koniu i była sobie bajka smiley
nie chciał zostawić żony przestał być księciem i bajka się skończyła smiley

Post doklejony:
Yorik napisał/a:
Przecież nie każdy jest myśliwym, żeby o tym pomysleć. Zresztą po co skoro było fajnie ?

no czasem wypadałoby sie zdobyć na wysiłek żeby pomyśleć to potem by nie było płaczu i zgrzytania zębów smiley to nie boli

Ależ skąd ?, aby zmniejszyć ryzyko niepowodzenia asekuracja nakazuje dopiero jak ma się podpisaną nową umowę. Dopiero wtedy się wie na czym się stoi smiley

jeszcze kwestia czy stary puści smiley a nowy będzie czekać smiley

"...No matter how many deaths that I die, I will never forget..."
Edytowane przez hurricane dnia 14-06-2014 14:29
B40

Miejscowość: 3City

Data rejestracji: 30.07.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-06-2014 15:22
hurricane cyt:

jeszcze kwestia czy stary puści smiley a nowy będzie czekać smiley

puści czy nie puści to najmniejsze zmartwienie. Gorzej jak puści z torbami a nowy nie złapie. Spaść z gałęzi na gołą pupę w pokrzywy to dopiero musi być ból smiley

Nie ten jest odważny, kto nie czuje strachu, ale ten, kto potrafi go pokonać
Edytowane przez B40 dnia 14-06-2014 15:23
Strona 6 z 13 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info