Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Mam ochotę zdradzić / Zdradzam / Zdradziłem(am)
Strona 1 z 13 1 2 3 4 > >>
Autor Zdradziłam....
Panda
Użytkownik Postów: 26
Małomówny

Data rejestracji: 13.06.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-06-2014 23:35
Witam wszystkich.Jestem żoną z 18 nasto letnim stażem.Moja historia którą chcę sie z Wami podzielić jest tak banalna....
Meża poznałam w szkole był miłym przystojnym chłopakiem.Zakochałam się.Potem wiadomo ślub dziecko.Ta sielanka trwała jakies 10 lat potem w nasz zwiazek wkradla sie codziennosc rutyna itp.Ale jeszce wtedy nie myslałam ze kiedykolwiek zdradze mojego meza choc nieraz zastanawialam sie czy w moim zyciu spotka mnie jeszce cos podniecajacego...
Z biegiem lat i dni codziennosc doskwierala.Prawie kazdego dnia klotnie wyzwiska brak czulosci i seks z obowiazku.Zaciskalam zeby.Wtedy uwazalam ze wszystkie kobiety zdradzajace to szmaty tak myslalam...
Moja przygoda zaczela sie w senatorium-jaki banal.Poznalam tam duzo nowych ludzi wsrod nich byl ON.Nie wpadl mi od razu w oko.Ale jakos tak sie dzielo ze los pchal nas ku sobie.Wdrodze do osrodka jchalismy tym samym wynajetym autem od miejscowych.Potem po zakwaterowaniu przydzielili nas do jednego stolika razem milismy cwiczenia....Itak sie zaczelo.Nasz romans trwal poltora roku.Zpoczatku byla sielanka ochy i achy z mojej i jego strony.Natomiast gdy zaczelam wspominac ze dłuzej tak nie moze byc ze musimy cos postanowic to moj mily zaczal sie wycofywac.Na koniec powiedzial mi ze jednak kocha zone....Ja glupia myslalam....To ja postanowilam zakonczyc ten zwiazek choc bardzo tesknie za nim i nie ukrywam ze czekm na telefon od niego.Wiem jestem glupia ale zakochalam sie.
Nigdy nie myslalm ze bede ta druga.A jednak....
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Zdradziłam....
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 12-12-2018 23:03
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zdradziłam....
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-06-2014 23:40
świetna historiasmiley) powiedziałbym szablonowa ale jakoś sie nie wzruszyłemsmiley

Czego od nas oczekujesz?
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-06-2014 23:45
Hmmm. Nabiłem fajeczkę. Ale cierpliwość uszlachetnia smiley
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-06-2014 23:47
...niestety nie współczuję Ci,bo ja jestem świeżo zdradzoną przez męża...

This user has been deleted!
kaktus w sercu
Użytkownik Avatar Użytkownika

Małomówny

Miejscowość: 3City

Data rejestracji: 11.11.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-06-2014 23:49
DrHouse napisał/a:
świetna historiasmiley) powiedziałbym szablonowa ale jakoś sie nie wzruszyłemsmiley

Czego od nas oczekujesz?

Porady i lekarstwa na qure..two Doktorkusmiley

Spoglądać w górę, sięgać myślą
poza granice widzialnego świata...
i wznosić się wyżej... zawsze wyżej...

Ludwik Pasteur
Panda
Użytkownik Postów: 26
Małomówny

Data rejestracji: 13.06.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-06-2014 00:00
No wiedzialam ze tak bedzie pluc i bic......I po co sie rejestrowalam...Wierzcie mi ze jeszcze rok temu nie myslalam ani przez chwile o zdadzie..Stalo sie i chce o tym wszystkim zapomniec.Niestety jestem jaka jestem qurwa nie jestem a moze szkoda bo nie cierpiala bym teraz.Na pewno wszystko przemawia przeciwko mnie.
Czego oczekuje sama nie wiem moze przyda sie kubel zimnej wody.Dziewczyny nie spinajcie sie.Nikt nie wie co go czeka w zyciu....

Post doklejony:
DrHouse pisalam ze moja historia to banal.No coz jestem zwykla kobitka po 40 dzieste niestety.Co mam klamac ze szkoda mi meza ze to zrobiam otoz nie nie napisze bo czy jest cos zlego w tym ze takie doswiadczenie wyrwalo mnie z codziennosci i bylo mi cudownie?
Szkoda mi ze to sie skonczylo...Coz tak czuje...

Gwiazda
Edytowane przez Panda dnia 14-06-2014 00:05
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-06-2014 00:07
Feniks napisał/a:
No wiedzialam ze tak bedzie pluc i bic......I po co sie rejestrowalam...Wierzcie mi ze jeszcze rok temu nie myslalam ani przez chwile o zdadzie..Stalo sie i chce o tym wszystkim zapomniec.Niestety jestem jaka jestem qurwa nie jestem a moze szkoda bo nie cierpiala bym teraz.Na pewno wszystko przemawia przeciwko mnie.
Czego oczekuje sama nie wiem moze przyda sie kubel zimnej wody.Dziewczyny nie spinajcie sie.Nikt nie wie co go czeka w zyciu....

to w końcu oczekujesz kubła zimnej wody czy nie?
Bo jak na razie to jest lajtowo...

Oczywiście otrzymasz tutaj wsparcie i pomoc..

Feniks napisał/a:

DrHouse pisalam ze moja historia to banal.No coz jestem zwykla kobitka po 40 dzieste niestety.Co mam klamac ze szkoda mi meza ze to zrobiam otoz nie nie napisze bo czy jest cos zlego w tym ze takie doswiadczenie wyrwalo mnie z codziennosci i bylo mi cudownie?
Szkoda mi ze to sie skonczylo...Coz tak czuje...

to jaki problem? skontaktuj sie z kochankiem i powiedz że chcesz więcej i dłużej.
Edytowane przez dnia 14-06-2014 00:10
Strona 1 z 13 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info