Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Mam ochotę zdradzić / Zdradzam / Zdradziłem(am)
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Autor RE: Jak przestać o niej myśleć
Ramirez
Użytkownik Avatar Użytkownika

Uzależniony

Miejscowość: K-PAX

Data rejestracji: 17.08.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-05-2014 21:01
Channah76 - każda terapia, czy lekarstwo - będzie skuteczne wyłącznie przez nieprzyjemność jaką z sobą niesie. smiley Od fantazjowania zazwyczaj się zaczyna, a z etapu fascynacji przechodzi się do czynów. Ja tylko jerrego26 namawiam, by był uczciwy, bo jak nie to wdepnie w G jak nic... albo wepchnie tam za chwilę swoją dziewczynę - i dobrze, by był tego świadom.

Z drugiej strony - przejaw straszliwej niedojrzałości to jest - bo gdyby być na takim levelu, to mamy tu przyszły dramat życia - wiecznie spotykamy atrakcyjnych ludzi, ale pozwolić sobie na fascynacje nimi, to już początek nieuczciwości wobec aktualnego partnera. W dodatku fascynacja seksualna ma to do siebie, że wygasza się w postępie czasu gdy się starzejemy, i wtedy powinno być już coś więcej niż nic.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Jak przestać o niej myśleć
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 20-09-2020 22:19
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-05-2014 21:23
Ramirez
Dlatego nie wiem czy to ma szanse powodzenia. To, że pomyślał, to tylko połowa sukcesu, co zrobi z tym jego mózg smiley Czas może pokaże smiley
Pozdrawiam.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 25-05-2014 03:11
Ramirez,
[..]wiecznie spotykamy atrakcyjnych ludzi, ale pozwolić sobie na fascynacje nimi, to już początek nieuczciwości wobec aktualnego partnera.

Jak to pozwolić ?
Serce nie sługa. Dla miłości można poświęcić wszystko i wszystkich niż do końca życia być nieszczęśliwym..
Im silniejsze uczucie, niepoddające się kontroli, nawet niszczące wszystko dookoła tym prawdziwsze i bardziej nadprzyrodzone; To magiczna siła, która usprawiedliwia wszystko;

Jerry26,
Spodziewałem się bardziej... dojrzałej rady... Widać lepiej jest klepać innych po plecach już po fakcie, twierdzić jacy to są biedni, bo zostali zdradzeni, niż wesprzeć kogoś wcześniej, by do zdrady nie doszło...

To do mnie było, chyba....smiley
Trudno udzielać poważnych, dojrzałych rad, bezradnej, egzaltowanej panience z harlequina, która chciała by, ale się boi, bo COŚ czuje, choć do końca nie wie co ?
I wszystko zrzuca na niejakiego Amorka, który ją ustrzelił, ale nikt go nie widział. Za to wiadomo, kto dokładnie zadbał o to, że ktoś też COŚ czuje, No chyba, że to jakaś niechciana zaraza z powietrza;
Ach to COŚ, to pewnie ono wszystkiemu jest winne...bo podstępnie atakuje z nienacka.

Sprawa jest prosta jak drut. Jeśli komuś na kimś naprawdę zależy, ma czystą miłość i jest słaby, to nie dopuszcza do sytuacji z którymi nie będzie mógł sobie poradzić i które mogą całkowicie wymknąć się spod kontroli.
A teraz co ? bo oszaleje ? błagam, pomóżcie ?
A niby jak ?
Cierp ciało, jak Ci się chciało lub idź za głosem serca, ale bierz pod uwagę, że cierpieć możesz później; jak poczujesz stratę, bo jest taka możliwość.

Mam tylko małe pytanko, na które każdy ma swoją odpowiedź: które cierpienie jest większe, niespełnionej czy nieskonsumowanej niewiadomej miłości, czy ewentualnej utraty tego co się ma ? jeśli się wie co się ma? smiley

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 25-05-2014 03:51
http://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201204/1335554227_by_lzulka_600.jpg
600x467 [JPG]
A tak Ci odpowiem smiley
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
p69
Użytkownik Postów: 39
Stały bywalec

Data rejestracji: 03.12.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 25-05-2014 10:07
witam , przeczytałem to wszystko i mam mieszane uczucia... do autora wątku , masz 26 lat niby trochę a niby niewiele . Jednak jesteś FACETEM , nieraz pewnie spotkałeś się z stwierdzeniem - myśl głową nie główką... Punktem wyjścia dla Ciebie jest chyba uzmysłowienie sobie kim jest dla Ciebie Twoja dziewczyna i co was łączy . Jeśli to więcej niż tylko sex , warto zastanowić się zanim przekroczysz linię na której krawędzi stoisz . Jednak jeśli to tylko sex to i tak wcześniej czy później spotkasz kogoś kto wyda Ci się atrakcyjniejszy... Odpowiedzi na Twoje pytanie nie ma tutaj ona jest w Twojej głowie.
Tiger
Użytkownik Avatar Użytkownika

Nowy

Data rejestracji: 17.03.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 26-05-2014 01:46
Z tego co piszesz wnioskuje, ze juz od dawna jest chemia miedzy Wami ... Mimo, ze jestes w związku i jak piszesz jestes szczęśliwy myślisz o niej ... Cudowne rozmowy, elektryzujące spojrzenia, zapach, smsy wiadomej treści ... Cos cudownego, prawda a039; I te motylki w brzuchu na sama myśl o tym, co moze byc ... Bedzie to wszystko w Tobie do póki nie skonsumujesz deseru ... Ale pamiętaj, ze prawda moze sie okazać gorzka ... Ciacho nie bedzie tak słodkie jak myślisz a konsekwencje nie odwracalne w skutkach ... Taki detal jak wiek nie ma tu znaczenia gdy pojawia sie uczucie ... Ale zastanów sie czy to napewno to - a moze to tylko pożądanie, chwilowa fascynacja, chęć zasmakowania czegoś nowego ??? Pamiętaj od rutyny nie uciekniesz - ona pojawia sie wszędzie i nawet to najbardziej wyjątkowe ciastko zaczyna smakować tak samo po jakimś czasie jeśli nie zmienisz składników ... Wiec zastanów sie - czy warto?
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 26-05-2014 09:19
Tiger,
Pamiętaj od rutyny nie uciekniesz - ona pojawia sie wszędzie i nawet to najbardziej wyjątkowe ciastko zaczyna smakować tak samo po jakimś czasie jeśli nie zmienisz składników ...

A jakie to składniki ? smiley
Nie każdy jest mistrzem w pieczeniu, można być też beztalenciem, ile można jeść zakaleć smiley;
Najprościej i najszybciej udać się po coś nowego do cukierni smiley Mniam....smiley

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia

Edytowane przez Yorik dnia 26-05-2014 09:23
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info