Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Mam ochotę zdradzić / Zdradzam / Zdradziłem(am)
Strona 1 z 5 1 2 3 4 > >>
Autor Jak przestać o niej myśleć
jerry26
Użytkownik Postów: 2
Nowy

Miejscowość: Warszawa

Data rejestracji: 20.05.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-05-2014 14:24
Moja historia zapewne niewiele będzie się różnić od innych tu opisywanych...

Otóż... mam wspaniałą dziewczynę, która już niejednokrotnie udowodniła mi, jak ważny jestem dla niej... Jesteśmy ze sobą blisko 3 lata... Wiele razem przeszliśmy i jak wszędzie zdarzały nam się raz lepsze, raz gorsze dni... Ja jednak nie o tym.

W ostatni weekend, po ostro zakrapianej alkoholem domówce, zorganizowanej przez mojego brata i jego żonę, wybraliśmy się całą grupą na dalszy clubbing. Mojej dziewczyny nie było, nie mogła... Wyjechała do rodziców. Po pewnym czasie, gdy już wszyscy się wykruszyli zostałem ja i koleżanka żony mojego brata. Ona 30 lat, ja 26...

Super nam się rozmawiało, w pewnym momencie ona zaproponowała byśmy przenieśli się do niej... Odmówiłem, jednak - ta dziewczyna to osoba, która od zawsze mi się podobała, jest bardzo zmysłowa, zabawna i inteligentna i od kiedy ją znam, zawsze było między nami takie dziwne napięcie... Skończyło się więc na kilku sms'ach, dość jednoznacznych... Ona też zawsze... coś czuła. Cieszy mnie to, że nie zrobiłem nic głupiego... Jednakże teraz... Nie mogę przestać o niej myśleć... Moja dziewczyna jeszcze nie wróciła i boję się, że do czasu aż tego nie zrobi, coś we mnie pęknie...

Próbowałem jakoś odpuścić, wykasowałem numer telefonu... To jednak nie takie proste... Ta dziewczyna jest dość blisko związana z, bądź co bądź, moją rodziną... Nie raz się jeszcze pewnie spotkamy... Chcę ją wyrzucić ze swojej głowy, zapomnieć zapach jej perfum... Nie chcę krzywdzić swojej partnerki! Nie w ten sposób! Może to naiwne, może szczeniackie, ale pomóżcie... Błagam... Bo oszaleje...!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Jak przestać o niej myśleć
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 20-09-2020 22:05
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Jak przestać o niej myśleć
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-05-2014 17:02
Powiedz o tym dokładnie ze szczegółami swojej dziewczynie.
Przejdzie Ci smiley

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia
jerry26
Użytkownik Postów: 2
Nowy

Miejscowość: Warszawa

Data rejestracji: 20.05.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-05-2014 21:39
Spodziewałem się bardziej... dojrzałej rady... Widać lepiej jest klepać innych po plecach już po fakcie, twierdzić jacy to są biedni, bo zostali zdradzeni, niż wesprzeć kogoś wcześniej, by do zdrady nie doszło...
Ramirez
Użytkownik Avatar Użytkownika

Uzależniony

Miejscowość: K-PAX

Data rejestracji: 17.08.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-05-2014 22:13
Chcę ją wyrzucić ze swojej głowy, zapomnieć zapach jej perfum...

Jest jeden sposób - myśl o niej!
1. Będąc w toalecie, wyobrażaj sobie, jak siedzi w toalecie i stawia klocka. Popatrz na niego, powąchaj i pomyśl, że to jej. Wyobraź sobie ją spoconą. Zakrwawioną... W sumie, niewiele się będą różniły. Więc to... pocałuj! Zobaczysz, jak to jest wp***yć się w G.
Przetestuj swoją wyobraźnię... smiley
Albo bądź uczciwy - zakończ jeden temat, nim zaczniesz kolejny. Bacz na to, że jak będziesz miał 50-tkę, ona będzie miała lat 54. Teraz uruchom znowu wyobraźnię, wyobraź sobie, że mając lat 26 - kochasz się z nią jak ona ma lat 54. Poszukaj na chomiku filmików Senior Sex. Tak to będziesz kiedyś robił z nią. smiley Go to 1;
smiley
rudziutkie75
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Data rejestracji: 18.05.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-05-2014 22:59
Pomyśl że może Twoja dziewczyna w tym samym czasie nie może się oprzeć jakiemuś fajnemu facetowi A może nawet nie oprze się ... I co czujesz? Zawsze mozesz znalezć się po tej drugiej stronie...
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-05-2014 06:30
Yorik ciekawe czy ty byś powiedział smiley
Ramirez
Będąc w toalecie, wyobrażaj sobie, jak siedzi w toalecie i stawia klocka. Popatrz na niego, powąchaj i pomyśl, że to jej. Wyobraź sobie ją spoconą. Zakrwawioną... W sumie, niewiele się będą różniły. Więc to... pocałuj! Zobaczysz, jak to jest wp***yć się w G.

to niezbyt przyjemne chyba ze to z twojego doświadczenia i sam tak robisz.

Jerry26 to są tylko twoje fantazje,ale masz dziewczynę a myślisz o innej i to nie jest w porządku co do niej,ale co tam pofantazjować można to jeszcze nie grzech smiley
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-05-2014 10:09
W Twoim wypadku metoda jest prosta.Napisz kolejna historie moze znowu kilka osob da sie nabrac.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 5 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info