Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Mam ochotę zdradzić / Zdradzam / Zdradziłem(am)
Strona 5 z 7 << < 2 3 4 5 6 7 >
Autor RE: ciekawe? nie może interesujące.
kom
Użytkownik Postów: 8
Nowy

Data rejestracji: 06.05.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-05-2014 23:19
Rekonstrukcja.
Nie wszystko białe jest białe
i
nie wszystko czarne jest czarne.

Moje szare jest bardziej czarne niż Twoje czarne
a moje białe jest blade przy Twoim białym.

A co z tego wynika.
Niekiedy wiem i siedzę cicho. Niekiedy wiem i czekam. Niekiedy nie wiem i coś palnę.
Nigdy jednak bez podstawowej wiedzy nie odważam się na dokonanie brzemiącej w skutkach oceny.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Z innej strony...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-02-2020 06:45
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Z innej strony...
rekonstrukcja
Użytkownik Avatar Użytkownika

Redaktor

Miejscowość: Twój Komputer

Data rejestracji: 12.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-05-2014 23:30
Te portalowe podchody i czynione przy nich zachody są mało poważne w/g mnie. Zwykłe cyrkowanie i tanie efekciarstwo + publiczne pranie się małżonków po mordzie ( co wywołuje mój szczególny niesmak ) . Widocznie niektórym się nudzi w życiu .

Inna kwestia : rozumiem @kom , że żeby Ciebie zadowolić powinniśmy zrobić portalową zrzutę i wyekspediować detektywa na te , jak widać , coraz bardziej nieszczęśliwe wyspy smiley , żeby zrobił przegląd i raporty słał ?

A ja sobie myślę : a ośmieszajcie się dalej, skoro tak wam to pasuje.

"Odwaga ludzka jest jak rower, przewraca się, gdy się na nim nie jedzie." Marti Larni
Autor RE: Sama się ośmieszaj, jak lubisz.
kom
Użytkownik Postów: 8
Nowy

Data rejestracji: 06.05.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-05-2014 23:51
Jak to napisałem na temat rozwodu.
Nigdy nie dostanie ponieważ nie miałem tego pecha by być z Tą Panią w związku.
Solidarność plemników to to samo co solidarność jajników.
Jak widzę syrenkę to jest to dla mnie syrenka. Jak widzę zadufaną w sobie zołzę to jest to zołza.
Jak widzę zakłamaną ( i tu sobie dopowiedz) to jest to tylko zakłamana, dokładnie jak pomyślałaś.
Jak widzę, że ją wspierasz i twierdzisz, że ją rozumiesz to się zastanawiam co rozumiesz czy też tylko oceniasz przez solidarność jajników.
rekonstrukcja

Redaktor

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-05-2014 00:24
Będę @kom wspierać , kogo mi się podoba. Nie różnicuję w/g płci , tylko kryteriów o których nie masz jak widać pojęcia. Piszę : jak widać, bo jedną z rzeczy której się nauczyłam dzięki temu portalowi jest taka mianowicie, że w momencie kiedy ktoś nie za bardzo wie co napisać, a koniecznie coś musi bo się udusi, to zaczyna bełkotać o solidarności jajników , plemników lub temu podobnych. To takie splunięcie, zamiast ... Dla mnie w takim momencie rozmowa się kończy, bo to nie mój poziom.

Także : dalszą wymianę zdań uważam za zbyteczną.

"Odwaga ludzka jest jak rower, przewraca się, gdy się na nim nie jedzie." Marti Larni
B40
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: 3City

Data rejestracji: 30.07.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-05-2014 00:38
Witam,
więc i może ja coś napiszę od siebie. W końcu zawsze broniłem Iwony. Właśnie dla tego co napisała teraz.
Milord-wielokrotnie wskazywał - pomyliła się kolejność - widział to czego nie dostrzegali inni.
Skooby, Rekonstrukcja fakt za wielka wiedza kolegi Kom w wątku smiley.

Dlaczego jej broniłem? Właśnie dla tego bo wiedziałem to co napisała teraz dużo wcześniej. Większość zna tematy - żaby i skorpiony, moje dwie głowy itp.

Taki był właśnie związek Iwony - wyjście debilne ale taki był. Pamiętacie jak Fenix napisała że nie jest tak jak wygląda. A kto jak kto ale zna temat jak nikt inny.

Dlaczego wykasowała konto. Podpowiem bo pan doktor fizyki - mąż zadzwonił i powiedział że nie położy ani 1 GBP na pomoc dzieciom o 1 AM. Dodam zadzwonił gdy podobno zniknął z naszego forum. Co więcej doradzał również zniknięcie naszej koleżance. Link do wątku Barbary przywołany przez usera Kom.

Krótkie pytanie ile z was dziewczyny spotkało skorpiony na swojej drodze? Czego najbardziej boi się skorpion? Odpowiem - wiele przykłady Fenix, Pirania, Rekonstrukcja. Czego się boi - ZDEMASKOWANIA. Obnażenia słabości. Że ktoś zobaczy kim jest.

Tego bał się pan doktor fizyki (pan z małej pisane celowo) .

Nie wiem czy pamiętacie ja zastanawiała się jak się dowiedział? Moja odpowiedź. Z telefonu. Jej "nie mam IPhone - KAZDY tel z systemem można podsłuchać każdy (jeden wyjątek system BADA-Samsunga - w każdym razie ja nie słyszałem o SpyPhonie)"

I wiem że się dowiedział bo gdy odkryłem z kim ma do czynienia. Jego atak skierowany był jak może mówić innym osobom o ich sprawach.

I teraz taka moja teoria.

Wszyscy mieliśmy styczność z zdrada. Jak się dowiedzieliście. Śmiała teoria:
Większość przypadkiem SMS tel wpadł w ręce, niezamknięty komp. stawiam 90%, inni zostawieni przed faktem dokonanym - stawiam 9%. 1% to ci tacy jak Quole, Yorik, Numlock, Any74 - ja. Ci którzy wytropili k...wo od 0.
Jak wygląda takie wytropienie. Normalnie.
Widać że coś nie gra. Zbieramy dowody, tygodnie, czasami miesiące.
Nigdy powtórzę, NIGDY nie wpadają na drugim spotkaniu.

No i warto by było jak by pan dr jak się pojawi opowiedział jak to uczył języka koleżanke z Niemiec i jak to natrzaskał tys minut rozmów

Nie ten jest odważny, kto nie czuje strachu, ale ten, kto potrafi go pokonać
rekonstrukcja

Redaktor

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-05-2014 01:26
Co do skorpionów... nie wiem, dobrze poznałam tylko jednego smiley. W przypadku tego jednego mogę jeszcze dopisać, że jest jeszcze gorsza rzecz od tego , że się boi zdemaskowania. Najgorsze następuje właśnie po zdemaskowaniu. Nienawiść w czystej postaci choć precyzyjnie maskowana jeśli jest taka skorpionia potrzeba, dozgonna nomen omen ( bo skorpion MUSI ukatrupić i jest w tym niestrudzony ). A ja jestem baran - mistrz uporu, który ciągle nie chce zdechnąć i jakimś cudem po każdej porcji jadu znowu powstaje , czego ani zrozumieć ani znieść skorpion nie może. I tak trafiła kosa na kamień. Mam nadzieję, że kiedyś się w końcu stępi i wbrew swojej pamiętliwej naturze odczepi ode mnie. No chyba , że wszechświat zechce mi sprzyjać i pociągnie go do odpowiedzialności za różniste przekręty na setki tysięcy . Tego zresztą życzę wszystkim , którzy mieli nieszczęście zdemaskować skorpiona. Że przestanie ich tak dozgonnie piłować-"miłować", zajęty ratowaniem swojego tyłka z dołka, który sam sobie kopał .

milord

Expert

Data rejestracji: 17.07.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-05-2014 08:28
Ja jej dalej będę bronił Betrayed. Weźmy taką głupią sytuację. Widział ktoś moze kiedyś fotki kiedy para się awanturuje włożone do albumu? Lub jakieś video?smiley Tak. Sąd widział > ale one nigdy się w żadnym albumie nie znajdąsmiley Zdrada poczyniona w afekcie. Z tym masz do czynienia kom Możesz się odgrażać, robić rozmaite rzeczy ale sam napisałeś. Jesteś szary. Nie biały i nie czarny. Skoobi, Rekonstrukcja i inni jak i ja dokładnie tak to odebraliśmy. Iwonę znamy lepiej od Ciebie. Trochę dziwne, nie? Jakieś ludziska z netu znają twoją żonę lepiej niż ty samsmiley Przypadkiem uważam, że nie chodzi ci o odbudowę jakiegokolwiek związku, ale o udowodnienie swojej racji.
Strona 5 z 7 << < 2 3 4 5 6 7 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info