Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Mam ochotę zdradzić / Zdradzam / Zdradziłem(am)
Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Autor RE: Z innej strony...
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-05-2014 10:00
Lagos
Freedom ma prawo do pisania tutaj.Jezeli manipuluje to oczywiscie kazdy ma prawo ja o to oskarzyc.Z tym tylko ze na oskarzajacym spoczywa ciezar dowodu.
Jako przyklad mozna podac chocby Twoj powyzszy wpis.Gdy sprawa nie dotyczy mnie ignoruje naruszenia tej zasady przez userow.Reaguje tylko gdy tego typu praktyki plenia sie wsrod administracji.Szacunek bo jestes jedna z niestety stale zmniejszajacego sie tu grona osob , ktore przachowuja sie przyzwoicie.Najprosciej jest kogos obrzucic blotem bez cienia dowodu i potem zgrywac swietoszka bez skazy.Niestety nie mam czasu na czytanie wszystkich watkow w ktorych sa odniesienia do sytuacji jaka ma i miala freedom w realu.Ze wzgledu na deleted_usera nawet nie probuje zbyt to czasochlonne.Dlatego nie bede ocenial ani freedom ani kom.
Oni sami maja tak rozne obrazy rzeczywistosci ,ze ja ktory znam sytuacje tylko z wpisow na forum nie mam podstaw do ocen.Jeszcze raz dzieki za zachowsnie fair i ppdparcie tezy dowodami.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Z innej strony...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-09-2020 12:16
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-05-2014 17:09
Skoobi
A Lagos jakoś się udało dotrzeć do prawie wszystkiego i też ma prawo pisać tutaj. Piszesz że "nie masz podstaw do ocen", a jednak oceniasz. To może albo tego nie rób, albo tego nie pisz.
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-05-2014 20:32

LL

Nie odmawiam komukolwiek w tym lagosowi prawa do pisania tutaj.Jeszcze raz podkreślę jego moim zdaniem godny polecenia sposób dyskusji.Oskarżył o manipulację - udowodnił.
Szczególnie pisze to w kontekście postępowania tezeusza admina oszczercy , który jak dotąd jest bezkarny - broniony jak niepodległości pomimo ewidentnego pomawiania.
Ten człowiek ma potem czelność moralizować tutaj bo bezkarność z jakichś dziwnych przyczyn zapewnia mu SA.
Hipokryzja , podwójne standardy .I jeszcze potem przewracają niewinnymi oczętami dziwiąc się , że szerzą się plotki , nie -plotki.

Nick
Użytkownik Postów: 111
Uzależniony

Data rejestracji: 09.07.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-05-2014 23:02
freedom, skąd ta nagła zmiana w ocenie małzeństwa i w ocenie męża ?
Przedtem, jak opisywałaś go w swoim wątku jako BarbaraF no to może nie był cacy ale nie był też takim potworem jakim opisałaś go tutaj...

Skąd, ta nafła zmiana w ocenie męża ?
Nagle okazało się że bił, pił, zdradzał.
A Twoja zdrada...to był wynik życia z psychofagiem, próba ucieczki z patologii.
Ale zafundowałaś nam podróż, z jednej oceny do krańcowo innej.
Nie mam sily na przytaczanie Twoich postów jak to rzetelnie zrobił Lagos, zresztą kom wyszykal jakieś moje wcześniejsze cytaty, w których zdaje się miałem wątpliwości co do rzetelności Twoich opisów.

Wiesz, mam wrażenie, ze Ty przedstawiasz nie tylko nam, ale głownie sobie historią swojego małzeństwa i zdrady po to, żeby uporać się z nadmiarem emocji które nagromadziły się w Tobie.
Przedtem przedstawiałaś się jako osba, która jest świadoma swojej winy, probująca stanąc na nogi i spojrzeć światu w oczy.
Jednak, pokazywałaś tą historię w sposób który dawał Ci usprawiedliwienie - co obnażył post męża zdziwionego oskarżeniami - nie skomentowałaś go.
Teraz, kiedy nie masz ju nadzieji na uratowanie małżeństwa, bo go już nie ma - poszłaś "po bandzie".
Mąż stał sięoprawcą, Ty biedną zahukaną, skrzywdzoną myszką.
OK.
Każdy stara sie jakoś poukladać świat tak żeby mógł przeżyć i mieć dalej sens życia a do tego potrzebna jest choć odrobina szacunku dla siebie.
Mimo wszystko, chyba lepiej DLA CIEBIE, bedzie, kiedy odetchniesz świeżym powietrzem rzeczywistości, prawdy.
To wcale nie musi oznaczać, że jeżeli przyznasz przed samą sobą że zawiniłaś, to kończy się świat !
Wszyscy popelniamy błędy, jedni większe drudzy mniejsze lae to nie tragedia. Błędy są po to żeby je dostrzegać i wyciągać z nich wnioski na przyszłość. .
To żaden koniec świata, nie trzeba na siłę wskazywać innych jako winowajców naszych błędów.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-05-2014 23:11
użytkowniczka freedom skasowała konto na portalu.

Sugeruję o nie kontynuowanie wypowiedzi pod adresem osoby która jest nieobecna i nie może odnieść się do powyższych słów.
Autor RE: golono strzyżono
kom
Użytkownik Postów: 8
Nowy

Data rejestracji: 06.05.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-05-2014 23:18
Nic dodać, nic ująć NICK.
Przepraszam, że cytowałem bez autoryzacji. Akurat Twój tekst wpadł mi pierwszy.

Natomiast muszę tu ku uciesze "gawiedzi" (żartowałem oczywiście)
i zasmuceniu niektórych oświadczyć, że nie mam i nie będę miał rozwodu z I, BF, O....A i Freedom. I Ona też ode mnie go nigdy nie dostanie.

Post doklejony:
Wybacz DR
Ale gdzie byłeś jak użytkowniczka jechała bezkarnie po swoim ex który też skasował konto na portalu. Doskonale wiesz, że UŻYTKOWNICZKA WRÓCI. Może już nawet jest i opracowuje strategię jak tu udowodnić, że jednak strzyżono.

I kłaniam się czapką do ziemi, po polsku
Edytowane przez kom dnia 07-05-2014 23:47
rekonstrukcja
Użytkownik Avatar Użytkownika

Redaktor

Miejscowość: Twój Komputer

Data rejestracji: 12.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-05-2014 23:58
kom napisał :
Jestem absolutnie nowy jako zarejestrowany użytkownik.

Ciekawe...

"Odwaga ludzka jest jak rower, przewraca się, gdy się na nim nie jedzie." Marti Larni
Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info