Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Mam ochotę zdradzić / Zdradzam / Zdradziłem(am)
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Autor RE: Boję się, że zdradzę
lalka
Użytkownik Postów: 29
Małomówny

Data rejestracji: 30.06.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-01-2014 19:57
Wycofaj się z tego teraz. Później skrzywdzisz siebie, ją i ew. dzieci. Któregoś dnia nie wytrzymasz i "skoczysz w bok". Pożądanie to potężna siła a niedopasowanie w łóżku zniszczy każdy związek (tak uważam)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Boję się, że zdradzę
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 12-12-2018 23:03
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-01-2014 20:47
Chłopak zaginął w akcji smileysmileysmiley

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
benita
Użytkownik Avatar Użytkownika

Nowy

Miejscowość: Katowice

Data rejestracji: 20.01.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-05-2014 17:36
Związek, to wzajemna akceptacja i rozumienie potrzeb partnera. Andrzej u was czegoś brakuje, macie może różne temperamenty i wychodzi to co jest. Nie rań dziewczyny , porozmawiaj i może odejdź nim zaczniesz zdradę, traktować jako odskocznię .
10777401 Wyślij Prywatną Wiadomość
trefl877
Użytkownik Postów: 2
Nowy

Miejscowość: Warszawa

Data rejestracji: 18.12.15

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-12-2015 15:46
Cześć wszystkim. Jestem tu nowy. Przeglądałem forum pod kątem problemu, który opisał Andrzej. Otóż ja mam ten sam ze swoją drugą połówką. Tylko sytuacja jest bardziej skomplikowana niż w przypadku Andrzeja, ponieważ jesteśmy małżeństwem i mamy małą córeczkę.
Moje libido i potrzeby związane z seksem są o wiele wyższe niż mojej Żony. W okresie narzeczeństwa bywały rozbieżności co do potrzeb, ale w małej skali. Powiedzmy, że raz nie miała ochoty ale następnym razem już tak. Teraz po roku małżeństwa i urodzeniu naszej 9 miesięcznej księżniczki jest załam. Od razu spieszę wyjaśnić, że nie chodzi mi o okres tuż przed oraz w czas trwania połogu, a także momenty gdy snuliśmy się jak zombi z niewyspania. Kto ma dziecko to rozumie.
To jest trochę tak, że jakby zestawić listę moich i mojej Żonki priorytetów to wszystko będzie się zgadzać oprócz seksu. U mnie ten punkt jest w czubie stawki a u mojej najdroższej w ogonach. W sumie sprowadzając temat do samego aktu miłości nie przekazuję całości. Dla potrzeb wpisu zamyka w słowie "seks" buziaki, przytulaki, figlarne zaczepki i wszystkie inne fizyczne kontakty dążące do okazania miłości.
Gdy poruszam ten temat Ona nie widzie problemu i pół żartem pół serio odpowiada mi "załatw to na własną rękę" smiley
Z góry dziękuję za rady mówiące o rozstaniu oraz "mogłeś o tym pomyśleć wcześniej". Może i mogłem ale nie pomyślałem, a ślub, dziecko i kredyt hipoteczny wiążą dość konkretnie.
Ludzie poradźcie coś, pogadajcie ze mną. Może jak się wypłaczę na forum to mi się chociaż humor poprawi.
Także Andrzej, nie jesteś sam.
Nox
Użytkownik Postów: 570
Expert

Data rejestracji: 28.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-12-2015 17:23
trefl skoro..,,ślub, dziecko i kredyt hipoteczny wiążą dość konkretnie..."to rozmowa,rozmowa..
Dziecko 9msc to maleństwo.Nie piszesz czy macie babciną pomoc,czy żona pracuje .
Mój syn zaczął przesypiać noce gdy skończył 2lata,wcześniej zdarzyło się to raz.Trzy pobudki w nocy a rano szłam do pracy.
Więc jeżeli twoja żona jest np przemęczona,niewyspana to trzeba zorganizować pomoc bo trudno o chęć do zabawy gdy łóżko kojarzy się wyłącznie z potrzebą snu.I teksty ze ty ciężko pracujesz a mimo tego....nic nie dadzą.
Przydałaby się też równowaga między pracą a zabawą,wyluzowaniem.
Nie w każdej kobiecie buzują hormony ,niektóre trzeba obudzić.
Spróbuj zabrać dziecko na spacer w sobotę,powiedz że kupisz pizzę po drodze a żona niech się wyśpi.Wieczorem połóż dziecko spać a żonie daj czas na kąpiel.Trochę wina/lub nie/ może film erotyczny/lub nie/co tam lubicie.
Zabierz księżniczkę do babci co pozwoli żonie iść do fryzjera czy zakupy.Może nie czuje się atrakcyjna/mimo twoich zapewnień ?/i przydałoby się trochę profesjonalnej pomocy.

Może twoja zona obawia się kolejnej ciąży i dlatego unika zbliżeń?Niby można się poprzytulać,pofiglować ale....dobrze wiesz do czego to prowadzi,ona też wie i może dlatego gasi płomień w zarodku.Jak się zacznie trudno przerwać,chce się więcej.Zabezpieczacie się czy wierzycie naturze?
Można zaproponować wizytę u seksuologa/wcześniej zarezerwować termin..Jeżeli odmówi, całkiem serio powiedzieć że potrzebujesz bliskości itd której ci ręka nie zapewnia i masz zamiar skorzystać z propozycji samotnej ,chętnej koleżanki.I czy nie ma nic przeciwko.Daj jej czas.A następnie parę razy spóźnij się z pracy,nie odbierz telefonu-daj jej do myślenia.......
A później zaproś żonę na kolację powiedz że ją kochasz ale tak dalej być nie może.

.
Autor RE: Próbowałeś już zdradzić?
Ona222
Użytkownik Postów: 3
Nowy

Data rejestracji: 19.12.15

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-12-2015 19:13
Pytanie pomocnicze - jak w tytule?
trefl877 napisał/a:
Cześć wszystkim. [...].

Nie cytujemy całych wpisów, tylko to do czego się odnosimy. Tu nawet konkretnego odniesienia nie ma. Yorik.
Edytowane przez Yorik dnia 04-01-2016 21:02
Nox
Użytkownik Postów: 570
Expert

Data rejestracji: 28.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-12-2015 21:45
Ona222 jesteś damą trefla?
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info