Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Mam ochotę zdradzić / Zdradzam / Zdradziłem(am)
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Autor RE: oral za pieniadze
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-09-2012 21:56
Tulia, jakie głupie gadanie ?smiley Wiem co mówię. A skąd wiesz czy nauczycielem nie jestem smileysmileysmiley

Sorry, już poprawiam:
,,Trzeba było się uczyć. Jak ktoś nie chciał, to teraz musi nadrabiać w szkole zaległości aż do wcześniejszej emerytury" smiley

Z tymi podręcznikami to masz rację, też mnie to wkurza. Też myśle jak tu na oralu zarobić, ale stawki nie są takie jak pisze autorka. To jej pobożne życzenia.

Jak miałbym tyle kasy z ciekawości wyłożyć, to chciałbym w zestawie ze skrzynką piwa i podczas meczu 2x 45 min z przerwą na sikanie smileysmileysmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: oral za pieniadze
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 25-10-2020 02:07
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Tulia
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Data rejestracji: 03.11.09

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-09-2012 23:02
Yorik, wybacz, ale jesli masz pojecie o osiemnastogodzinnym czasie pracy nauczyciela, to albo uczysz wuefu, albo musialbys byc kiepskim nauczycielem smiley
ewentualnie jestes tak genialny, ze scenariusze lekcji rodza Ci sie spontanicznie podczas prowadzenia zajec i sa tak zajmujace, ze dzieciaki przez 45 minut spijaja slowa z Twych ust, klasowki poprawiasz podczas dyzurow na przerwie (dzieci w tym czasie chodza karnie za raczke w koleczko), a dokumentacje robia Ci uczynne kolezanki smiley
a jesli marzysz, by Twoje dzieci uczyli stetryczali pedagodzy, to masz szanse, bo wczesniejszych emerytur nie ma od hu hu lat.
ze autorka ma nie po kolei w glowie, to widac. chyba, ze jest doskonalsza i mlodsza wersja Pameli Anderson i posiada rownie zasluzona slawe. a moze uwierzyla slowom faceta, podobnie jak wielu z nas w klamliwe: "...poki nas smierc nie rozlaczy". w koncu sama ma podobnie luzne podejscie do zwiazku.
Nicola22

Uzależniony

Miejscowość: Olsztyn

Data rejestracji: 06.02.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-09-2012 09:31
Rika nieciekawa perspektywa na przyszłośc i to na Twoje życzenie. Masz faceta z którym Ci sie układa wiec po cholerke to niszczyć takim sposobem zarobienia pieniedzy? Sadze ,ze taka forma zarobku to ostatecznośc ,a Ty chyba nie masz noża na gardle i komornika który ma przyjsc na dniach po Twoje rzeczy. A Twój chłopak chyba nie jest idiota zeby Ci na to pozwolic? Pamietaj ,ze codziennie bedziesz patrzec na siebie w lustrze...sumienie nie bedzie Cie gryzło jak zarabiasz? Bedziesz całowac chłopaka przed wyjściem do ,,pracy" i mówic pa kochanie kocham Cie ,ale ide zrobić loda kolesiowi ,bo przecież taką mam prace?
Pomyślałas o tym?smiley

Plany znikaja,zastępują je marzenia...
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-09-2012 09:42
Wiecie co?Ja tez budżetówka,też nie dostane nic więcej,co prawda mnie nie obetna,bo i tak jestem grubo poniżej średniej krajowej...
Tulia,już dawno mówiłam,że burdel trza otworzyć....tylko własny tyłek oszczędzaćsmiley

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-09-2012 13:10
Bacello napisał/a:
Tulia,już dawno mówiłam,że burdel trza otworzyć....tylko własny tyłek oszczędzaćsmiley

Ja to znałem, że najlepiej coś załatwić czyimiś rękoma, a tu proszę......
Dziewczyny mają głowę do biznesu smiley
wioslo

Nowy

Miejscowość: Kujawy

Data rejestracji: 20.06.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-11-2013 12:00
przegrałaś. przykro mi nie zmienisz się nigdy. ludzie sie nie zmieniaja rodza sie tacy i tacy sami umieraja.
j
Użytkownik Postów: 3
Nowy

Data rejestracji: 10.06.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-04-2014 16:27
i sluchaj teraz takie czasy ze staniesz sie tylko kogos przedmiotem na sprzedaz .. tak chodzi mi o tych Panow ktorzy przyjda do Ciebie i bede zwijac hajsik za ochrone pozniej sie z tego nie wycofasz .... a w najgorszym wypadku polecisz do niemiec albo holandii i z tamtad powrotu nie bedzie ...
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info