Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Mam ochotę zdradzić / Zdradzam / Zdradziłem(am)
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Autor RE: oral za pieniadze
rekonstrukcja
Użytkownik Avatar Użytkownika

Redaktor

Miejscowość: Twój Komputer

Data rejestracji: 12.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-09-2012 17:01
Ja naprawdę wszystko rozumiem, że bieda, że kredyty, że serce złamane. Ale jak ktoś pisze taki tekst pod wdzięcznym tytułem : "Oral za pieniądze", to niestety nie mam wątpliwości , po co to robi.

Stara jak świat metoda "na biedaczka/ę". Nic nie działa na ludzi tak dobrze jak ta przynęta. Pewniak, psia kostkasmiley.

"Odwaga ludzka jest jak rower, przewraca się, gdy się na nim nie jedzie." Marti Larni
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: oral za pieniadze
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-09-2020 05:57
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Tulia

Expert

Data rejestracji: 03.11.09

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-09-2012 21:52
no... po tegorocznej podwyzce dla nauczycieli pozostaje mi zalowac, ze nie mam nieco ponad 20 lat smiley
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-09-2012 21:56
Ciesz się ze w ogóle miałaś podwyżkę zamrożenie poborów przez 4 lata to nie jest fajne a nie zanosi się, że będzie zmiana w następnym budżecie. smiley

Taki OT.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Tulia

Expert

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-09-2012 22:12
smierdzace lenie, ci nauczyciele zerujacy na podatnikach, opieprzajacy sie przez bozy rok za ich pieniadze i tak powinni pracowac z powolania, za darmo, a zywic sie literatura, muzyka i matematyka smiley
jakzem ci wdzieczna, cudny Rzadzie, za te 3,8 %...
jakzem sie musiala tlumaczyc eksowi, ze z tych 5 tys, ktore rzekomo zarabiam, widze jakies 2300 na koncie. ale i tak bije sie w piersi, wszak zarabiam kupe kasy za mizerne 18 godzin pracy. moze spolecznie zaczne zamiatac ulice, zeby oddac spoleczenstwu, ze za pieniadze mam kontakt z jego cudownymi potomkami ;>
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-09-2012 16:55
Tulia, zapomniałaś o wakacjach, wszystkich świętach wolnych, feriach itd. Inni muszą brać urlop żeby dzieciaki nie siedziały w domu same, a jak przychodzą wakacje to urlopu już nie ma.

A etat 18 godz. ? Możesz go zwiększyć, tak jak inni mają, będzie więcej kasy. Korepetycje dla głąbów lub geniuszy też są rozwiązaniem.

Trzeba było się uczyć. Jak ktoś nie chciał, to teraz musi nadrabiać w szkole zaległości aż do emerytury smiley

Post doklejony:
rekonstrukcja napisał/a:
Stara jak świat metoda "na biedaczka/ę". Nic nie działa na ludzi tak dobrze jak ta przynęta. Pewniak, psia kostkasmiley.

Że niby co ? Klientów znajdzie ? Tak bez zdjęcia ? Za tyle kasy ? W koszulce ?
Raz 250zł, 5-6 razy za 2500zł. Od stałych klientów to właśnie rabat powinien być a nie podwyżka.

Rokonstrukcjo, to zupełnie od czapy jest. Dokładnie nie wiem, ale skoro full serwis można mieć za 100zł, to takie niewiadomo co, to za ile ?

Właściwie, skoro zostałem zdradzony to się zemszczę, bo to już zdrada jest, no nie ? A zapłacę 5x więcej, żeby bardziej bolało smiley
Edytowane przez Yorik dnia 04-09-2012 17:09
Tulia

Expert

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-09-2012 18:35
Yorik, Ty mowisz powaznie, ja ironizuje. lubie swoja prace, taka soie wybralam i taka mam. owszem, wkurza mnie takie glupie gadanie jak Twoje. nie bede Cie prostowac z 18 godzinami pracy, bo po co? smiley wspomnij jeszcze o wczesniejszej emeryturze, bo i takie bzdury czytalam o nauczycielach. trzeba bylo sie uczyc i zostac nauczycielem, zeby ten caly miod miec.
a co do finansow, jak mowil Tezeusz, do Polski europejski kryzys nie dotarl, bo nigdy jej nie opuscil. na podreczniki dla dwojki dzieciakow - nowa podstawa, wydalam juz 1000 zl. polowa mojej pensji lub polowa lodzika dla autorki tego tematu smiley
rekonstrukcja

Redaktor

Miejscowość: Twój Komputer

Data rejestracji: 12.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-09-2012 18:51
Nie no, przestańcie. Jakaś sierota nie wie, jak się wypromować na rynku i trafiła tu, bo zajarzyła, że jak portal "Zdrada", to pewnie uderzy w stół a nożyce się odezwąsmiley. Trafiła nieźle, to fakt, jak kulą w płot.

"Odwaga ludzka jest jak rower, przewraca się, gdy się na nim nie jedzie." Marti Larni
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info