Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Mam ochotę zdradzić / Zdradzam / Zdradziłem(am)
Strona 5 z 5 << < 2 3 4 5
Autor RE: oral za pieniadze
wiesia21
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Data rejestracji: 28.03.19

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-03-2019 13:48
a ja tam uważam, że czasami warto zaszaleć smiley Byłam w podobnej sytuacji ale.... ciekawość wygrała i znalazłam ciekawego faceta [***]

Ostrzeżenie za kryptoreklamę. Yorik.
Edytowane przez Yorik dnia 28-03-2019 16:31
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: oral za pieniadze
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 16-10-2019 06:39
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
amor
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Data rejestracji: 08.02.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-03-2019 13:53
a jakie to niby szaleństwo jest w rozładowaniu napięcia seksualnego??? smiley
coś Ci się Wiesie chyba rzadko zdarza smiley

jak za kasę, to raczej frajerstwo smiley

Ja nie wiem jak wygrać, ale wiem, że nie zamierzam przegrać.
KaktusJanusz
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Miejscowość: Rybnik

Data rejestracji: 04.10.19

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-10-2019 23:41
Prawda jest taka, że za pieniądze kupisz każdego. Zobaczcie sobie film niemoralna propozycja. Poza tym ten temat to jakiś żart, aż mnie skłonił do rejestracji. Panna się pyta, że obciągnąć gościowi za 2500 tysiąca. Natura kobiet jednak nigdy się nie zmieni. Dlatego warto dążyć do pieniędzy i wysokiej pozycji, bo wtedy można przebierać w kobietach.

PS. Najlepsze jest to, że nawet jak kobieta zdradzi, to potem się będzie usprawiedliwiać. Bo za pieniądze, bo chciała dobrze XD Polecam poczytać - https://david-durden.pl/czy-mozna-usprawiedliwic-zdrade/
https://david-durden.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-10-2019 23:54
Januszu, link ciekawy, sporo trafnych spostrzeżeń ale wszystko psuje rada, którą wziąłeś sobie do serca, jest rodem z jakiegoś "bracia samcy" czy technik manipulacji atawizmami smiley

Zacytuje całość:
Dlatego też zawsze radzę mężczyznom aby się ulepszali. Idźcie na siłownię, dbajcie o finanse i swoją pozycję społeczną. Wspinajcie się do góry i zachowajcie swoją tożsamość, a kobieta prawdopodobnie was nie zostawi, bo nie będzie w otoczeniu lepszej opcji. Wtedy to również kobieta musi liczyć się z tym, że inne kobiety są tobą zainteresowane i mogą cię r0;złapaćr1; kiedy tylko będzie na to okazja. I to jest atrakcyjne, kobieta wie, że dobrze wybrała.

aż szkoda czasu na komentarz.., zawsze będzie ktoś bardziej napakowany, miał więcej kasy, większą pozycję społeczną czy lepszy samochód. Jeśli kogoś "blachary" interesują i to ma być motywacją do rozwoju to ok, każdy jakieś hobby ma smiley

A tak ogólnie, analizowana postawa z dorabianą ideologią to nic nowego, zwykła rola ofiary z mentalnością Kalego i rozbuchaną roszczeniowością - wina wychowania;

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia

Edytowane przez Yorik dnia 06-10-2019 00:20
isteata
Użytkownik Postów: 2
Nowy

Miejscowość: Rzeszów

Data rejestracji: 06.10.19

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-10-2019 15:01
KaktusJanusz napisał/a:Najlepsze jest to, że nawet jak kobieta zdradzi, to potem się będzie usprawiedliwiać. Bo za pieniądze, bo chciała dobrze XD

A odwróć sytuację, to Ty jesteś kochankiem. Płacisz czyjejś żonie za seks (bo za darmo Ci nie da, a mężowi da). Co więcej, Ona kasę od Ciebie daje swojemu mężowi. Wraca do niego. I to z nim łączą ją uczucia i z nim planuje dalsze życie. A Ty po części sponsorujesz ich wspólne plany. Wiesz, że ona wróci do domu do swego męża. A Ty jesteś dla niej tylko bankomatem. I kto tu tak naprawdę jest frajerem? Gdyby moja partnerka za kilka godzin miała zarobić 2500 zł miesięcznie obecnie, mimo inflacji, to zgodziłbym się na taki układ. Ale takich frajerów chcących być kochankami sponsorami, raczej trudno znaleźć.
Strona 5 z 5 << < 2 3 4 5
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info