Reklamy...
Wykaz postów uzytkownika - milord - które otrzymały punkt za pomoc
Autor: RE: Nie chcę seksu z żoną.
milord
Użytkownik

zarejestrowany 17.07.13
Dodane dnia 11.01.14 - 18:15
Masz zyskać na czasie. Zobaczyć czy rękami nogami lub za pomocą zębów ona będzie tej znajomości bronić, czy odetchnie z ulgą, ze to już minęło. Nie istnieje coś takiego jak przyjaźń damsko-męska. Zawsze przychodzi moment (czasami po latach), że coś zaczyna się w tej przyjaźni gibać. Wyjątek jest tylko jeden. Jak facet traktuje kobietę jak równego kumpla i jednocześnie ona jego też aseblablaksualnie. Flirt przekraczający granice smaku już miałeś. Wiesz, że typ potrafi być nachalny i jednocześnie, ze żona w mizerny sposób sobie poradziła. Masz zamiar stać i się przyglądać jak ona sobie poradzi choć piszesz, ze kocha ciebie? Deklaruje to? Ze sprawdzianu pała. Załatwcie to wspólnie. Prawdopodobnie jest elokwentny, przez rok przesuwał granicę coraz dalej i dalej i masz co masz bo dałeś przyzwolenie. A co ci to da? Będziesz miał poczucie, że zrobiłeś wszystko co w twojej mocy. Może twoja erekcja wróci dzięki temu do normy. I jeszcze to, ze on nie ma powodu zmieniać sim lub nr GG. To twoja żona deklarowała, ze chce się go pozbyć. Jeśli więc kontakt przejdzie na inne łączze to będzie oznaczało, ze to twoja żona ten kontakt wznowiła. Proste?
Wyślij Prywatną Wiadomość

Autor: RE: Nie chcę seksu z żoną.
milord
Użytkownik

zarejestrowany 17.07.13
Dodane dnia 12.01.14 - 17:44
Uuuuuuuuu bracie... Przy takiej różnicy, preferencjach, jazdach i kłopotach... przeszłości itd. ja bym sobie dawał na maxa góra pięć lat życia i zawał murowany. Nie, bym nie wydolił czy coś. Nerwy by mnie rozerwały. Zmiana propozycji. Sek.sicholog to raz. To Cię i tak nie minie. Dwa to zmiana Twojej żony by zrozumiała, ze nie jesteś kombajnem i jednak zaczęła bardziej brać cię w swoich decyzjach pod uwagę. Jeśli Cię szanuje oczywiście. Że jesteś dobrym mężem, doceniać Twoje starania bardziej niż inne rzeczy i generalnie tych innych rzeczy nie szukać w innych miejscach. Ale ja chyba powinienem wysiąść na następnej stacji. Jej zadaniem jest odbudować choć część Twojego zaufania do niej. [b]Post doklejony:[/b] I może jej nie podpuszczaj bo życie opiera się nie tylko na łóżku. Mój przystanek. Powodzenia.
Wyślij Prywatną Wiadomość

Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info