Reklamy...
Wykaz postów uzytkownika - hurricane - które otrzymały punkt za pomoc
Autor: RE: Kto i dlaczego może robić tu wszystko bezkarnie.
hurricane
Super Administrator

Miejscowość: Śląsk
zarejestrowany 08.08.12
Dodane dnia 13.02.14 - 21:42
[quote]Jak to jest, że osoby będące tu od lat, nic się nie zmieniają? Nie robią kroku na przód?[/quote] jakoś tak nie podzielam Twojego zdania, tego ze się nie zmieniają, jeśli podając swój przykład na zmianę jest mało obiektywnym to powiem, że wiele z tych "ścieżek rozwoju" smileypo zdradzie, dane mi było zaobserwować i to mi jakoś za cholere do stania w miejscu nie pasuje. nie zmienia się jedynie podejście do zdradzających, szczególnie takich jak bohaterka i chyba najlepiej określiła to JakichWiele. [quote]A to gówno prawda, poczytajcie siebie, dalej ziejecie nienawiścią, dalej nie radzicie sobie z emocjami, tylko kurde już nie kierujecie ich przeciw własnym gadom i larwom a przeciw obcym, połowiczny sukces.[/quote] to Wasze - zianie nienawiścią, jadem, nieporadzeniem sobie z emocjami, nie przerobieniem zdrady itp... itd... jest oparte tylko i wyłącznie na tym, że ktoś nie toleruje takiego zachowania jakie reprezentuje szanowna bohaterka to ja też powiem - g ó w no prawda - to żaden argument, żadne odniesienie i żaden wyznacznik tego na jakim kto jest etapie, co zrobił ze swoim życiem i jak to się ma do prawdziwego życia ! [quote]Jak udzielacie rad nowym? Przekazujecie im tą swoją nienawiść, nakręcacie ich, da się to wyczuć w waszych wpisach. [/quote] jakoś nie zauważyłam żeby w jakichś komentarzach osób zaangażowanych przekazywanie takie miało miejsce, większość mimo długiego stażu na forum doskonale jeszcze pamięta co wtedy, w pierwszych momentach jest najważniejsze i osobiście nigdy mi się nie zdarzyło do czegoś takiego sie posunąć, bądzmy poważni! [quote]nerwowi ci userzy jacyś tacy[/quote] nerwowi? ja spokojna, bo tylko spokój nas uratuje smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość

Autor: RE: Czy zdadę bez seksu uznacie za... zdradę?
hurricane
Super Administrator

Miejscowość: Śląsk
zarejestrowany 08.08.12
Dodane dnia 07.07.16 - 21:04
Jak się ma w domu zakompleksionego księcia, który co krok potrzebuje głaskania jego ego i podbudowywania poczucia wartości to może najwyższy czas zostać księżniczką smiley może niech zobaczy jak to jest na królewskim dworze, oberwie własną bronią, a i zarzucić Ci nic nie będzie mógł, bo przecież jak napisał Yorik, będziesz grała jego kartami smiley zostać księżniczką i zmienić nick z Niezaradnej na Zaradną smiley a co do pytania na wstępie - tak to jest zdrada w jakimś sensie, po pierwsze często emocjonalne zaangażowanie jest dużo gorsze niż fizyczne, a po drugie to jak napisano wcześniej, cienka granica z jednego do drugiego w różnej kolejności.
Wyślij Prywatną Wiadomość

Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info